×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
14. februāris, 2018
Drukāt

Daumants Kalniņš paziņo, ka nepiedalīsies rokoperā “Lāčplēsis” (8)

Foto: LETAFoto: LETA

Dziedātājs Daumants Kalniņš šodien paziņoja, ka 8. novembrī nepiedalīsies rokoperas “Lāčplēsis” uzvedumā, kurā viņam bija paredzēta galvenā loma.

“Teju divu gadu laikā nedz pasākuma rīkotājs SIA “Producents.lv” un tā vienīgā amatpersona (pēc Lursoft) Raivis Vecmanis, nedz producents Juris Millers, kurš norādīts kā rokoperas producents, nav uzskatījuši par nepieciešamu uzsākt sarunas un noslēgt ar mani kā izpildītāju līgumu, paralēli turpinot tirgot biļetes, un reklāmas materiālos minot mani kā Lāčplēša lomas izpildītāju,” norāda dziedātājs.

Daumants Kalniņš skaidro, ka vairāki tūkstoši cilvēku ir iegādājušies biļetes uz rokoperu, ko finansē nodokļu maksātāji, tieši šādā sastāvā, taču organizatoru neizdarības dēļ lomu izpildītāji nav apstiprināti.

“Pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem vēl šī gada sākumā beidzot sakārtot tiesiskās attiecības ar pasākuma organizatoru, esmu spiests publiski paziņot, ka rokoperā “Lāčplēsis” nepiedalīšos. Organizatoru vārdā atvainojos skatītājiem, kas plānojuši apmeklēt rokoperu šādā sastāvā,” uzsver Daumants Kalniņš.

Savukārt Millers aģentūrai LETA sacīja, ka no pasākuma izziņošanas brīža, Liepiņš ir izteicis vēlmi nomainīt atsevišķu lomu izpildītājus, tostarp arī galvenās lomas atveidotāju – Kalniņu. “Šādu lēmumu autors pieņēmis ar mērķi, lai panāktu maksimāli labāko sava darba izpildījumu konkrētajā reizē,” pauda Millers.

Producents apgalvo, ka, līdz ar izrādes mārketinga kampaņas sākšanu Latvijas Radio ēterā, iepriekš izziņotais Lāčplēša lomas atveidotājs Kalniņš saistībā ar iestudējumu nav ticis minēts nedz reklāmās, nedz arī biļešu tirdzniecības vietās.

Viesnīcā “Hotel Rome” 20.februārī plkst.14 notiks preses konference, kuras laikā tiks paziņots jauno iestudējuma dalībnieku sastāvs.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Lau tak uzdzied legionari. Man si opera saistas vienigi ar primo sastavu

 2. Bet kurš gan nav apdedzinājies ar Millera kantora darbību vai bezdarbību?

 3. Pilnībā piekrītu Solas viedoklim.
  Skumji, ka mūsu Latvijas jubilejas gadā daži ‘darbonīši’ strādā tik nekorekti. Vai tā nav krāpnieciska darbība, ja jau uzsākta biļešu tirdzniecība?

 4. Pilnībā piekrītu Solai.
  Skumji, ka šajā jubilejas gadā daži ‘darbonīši’ nestrādā korekti.

 5. Piekrītu Solai par visiem 100%

 6. Lai dzied visa Padomju Rīga! Uz priekšu. Za rodinu.

 7. Tāds īdošs lāčplēsītis vien būtu. Sprīditis sanāktu labāk

Draugiem Facebook Twitter Google+