Apbrīno

Daumants Kalniņš un Kristaps Vanadziņš piedāvā jaunu koncertprogrammu “Sirds prieks” 0

Foto – Leta

Svētdien, 24.septembrī Friča Bārdas dzimtas memoriālajā muzejā “Rumbiņi” notika jaunās programmas CD “Sirds prieks” atklāšanas svētki. Brīvā dabā, memoriālā muzeja lauku sētā programmas mūziķi atskaņoja daļu no “Sirds prieks” dziesmām. Tikšanās bija novadnieku plaši apmeklēta un improvizētā koncerta izskaņā, klausītājiem bija unikāla iespēja iegādāties programmas tikko izdotos cd ar mūziķu parakstiem. Svētdienas pusdienas laikā “Rumbiņos” satikās rudens noskaņas, Friča Bārdas dzeja, mūzika un klausītāju emocijas, kas radīja jaunajai programmai iesākumu pie klausītājiem.

7. un 8.oktobrī plkst. 18.00 Daumanta Kalniņa un Kvinteta jaunā koncertprogramma “Sirds prieks” ar Friča Bārdas vārdiem izskanēs Mūzikas namā “Daile”. Programma arī turpmāk būs Mūzikas nama Daile repertuārā.

Koncerti “Sirds prieks” skanēs arī citās Latvijas koncertzālēs – 1. oktobrī plkst. 18.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, 11. oktobrī plkst. 19.00 Jelgavas Kultūras namā, 4. novembrī plkst. 14.00 koncertzālē “Valmiera”.

“Sirds prieks” programmai mūziķi Daumants Kalniņš un Kristaps Vanadziņš par pamatu izvēlējušies Friča Bārdas dzejas darbu liriskāko devumu. Izvēlētā dzeja rada īpaši poētisku noskaņu, kas arī ir bijis iedvesmas avots abu mūziķu darbiem. Programmas tēma un žanrs – džeza maniere liriskā skanējumā ignorē stila izsmalcinātību, bet kopskanējumā – dzejā un mūzikā rada harmonisku vēstījumu. Koncertā “Sirds prieks” dzirdēsim mūziķus – Daumants Kalniņš – balss, oboja, Kristaps Vanadziņš – taustiņinstrumenti, Mārcis Auziņš – ģitāra, Toms Poišs – bass, kontrabass, Rūdolfs Dankfelds – sitamie instrumenti.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Mūziķis Marts Kristians Kalniņš un viņa sieva Kristīne sagaidījuši meitiņu
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Tenisiste Aļona Ostapenko noskatījusi greznu villu Mežaparkā
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Aizkustinoši! 5 slavenību vēlējumi latviešiem simtgadē
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.lv
Ekonomika
Darbaspēka rezerves izsīkst, tā turpināt nevar – ekonomisti par bezdarbu un nodarbinātību
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Baidās no ažiotāžas: neizpauž čekas aģentu kartotēkas publicēšanas datumu decembrī
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
17 tūkstoši zaudējuši cerības atrast darbu Latvijā: jaunākie CSP dati
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Koļegovas brālis skaidro shēmas, kā sadarbojies ar māsu naudas darījumos
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izvirza kanditātus darbam Saeimas komisijās. Kādam amatam virza Kučinski?
4 stundas