Latvijā

Dāvanas, ko dāvināt ar lepnumu!  16

Publicitātes foto

Svētki jau pavisam tuvu, un katrs vēlas pasniegt īpašu uzmanības apliecinājuma dāvanas saviem klientiem, kolēģiem, draugiem, ģimenei. Ikkatram īpašs prieks dāvanā to, kas ir neredzēts, veselīgs, dabīgs un rokām darīts, tāpēc arī dāvināt šādu dāvanu ir dubultprieks.

Uzņēmums “Giline for life” aicina iepazīties un izvēlēties mūsu ražoto produkciju, kura top tepat Latvijā, Ķekavā, no Latvijā audzētu augļu, augu un ogu izejvielām. Par mūsu produktu droši var teikt , ka tas ir gards, īpašs, diētisks un veselīgs. Mūsu konfekšu un sīrupu garšas ir neierastas un, patiešām, pārsteidzošas. Lai var iepazīties ar mūsu produkciju klātienē un lieliski pavadīt laiku, rīkojam arī grupu ekskursijas mūsu ražotnē.

1. Marmelādes konfektes Konfelāde.

Ražotas no 100 % augļu un ogu sulām. Katra konfekte ir ar raksturīgu, spilgtu garšu. Nogaršojot Konfelādi, grūti apstāties, jo to gribas vēl un vēl… un vēl..
Kastītē komplektējam vairāku garšu ASORTI tipa konfekšu komplektus. Ir pieejamas konfekšu kastītes ar mūsu uzņēmuma dizainu un logo, kā arī piedāvājam izveidot savu kastītes dizainu.

Galerijas nosaukums

2. Cits sīrups. Diētisks. Ar Stēviju. Bez cukura.

Īpašs sīrups, bez cukura, ar stēviju, kurš izstrādāts kā saldinātājs kafijai un tējai. Tomēr mūsu klienti to izmanto ne tikai karstajos dzērienos, bet arī cepot gaļu, zivis, iemaisot zaļajos salātos, kokteiļos, pie desertiem, kā arī tiem, kas vēlas maksimāli samazināt cukura patēriņu uzturā, var izmantot arī gatavojot jebkuru produktu, kur sīrupu lieto cukura vietā, piemēram, pankūkās, kēksos, tortēs. Sīrupus izmanto arī veselības profilakses nolūkos. Čili sīrups ir lielisks palīgs kakla sāpju un klepus gadījumos, kā arī “pamodina” organismu, uzlabo garastāvokli. Kurkumas sīrups lieliski palīdz locītavu sāpju gadījumos. Ingvera, pīlādžu sīrupi ir patīkami, sildoši un dzīvessparu veicinoši. Sīrups ir piemērots arī cilvēkiem ar cukura diabētu.

Piedāvājam šādus sīrupus:

· Ābolu – čili, kajēnas piparu sīrupu;
· Ābolu – ingvera sīrupu
· Ābolu, dzērveņu – kanēļa sīrupu (īsta Ziemassvētku garša )
· Pīlādžu – pomerances sīrupu;
· Ābolu, kurkumas, melno piparu- citronu sīrupu
· Ābolu, cidoniju krūzmētras sīrupu

3. Eliksīri.

Lepojamies ar mūsu eliksīriem, jo tajos izdevies iekļaut un apkopot nepieciešamos un efektīvākos augu ekstraktus katra eliksīra mērķa sasniegšanai. Eliksīru pamatu veido četras ogu sulas, kurās iestrādāts augu ekstraktu kokteilis.

Piedāvājam :
· Optimismam – Veicina noturību pret stresu, atmiņas uzlabošanos, aktivizē enerģiju. Veicina locītavu darbības uzlabošanos, asinsvadu sieniņu elastību, veicina acu veselību, regulē asinsspiedienu .
· Sievietei – Veicina asins sastāva kvalitātes uzlabošanu, sirds un asinsvadu sistēmas darbības uzlabošanu, nostiprina asinsvadu sieniņas, nomierina un uzlabo miega kvalitāti.
· Vīrietim – Veicina organisma enerģijas palielināšanu, veicina noturību pret stresu, veicina “asa prāta” sajūtu, palīdz nostiprināt muskuļus, stimulē dzimumfunkciju, nostiprina kaulus, locītavas..
· Skaidram skatienam – Cilvēkiem, kas strādā ar datoru, šoferiem, kam vadot auto ir ilgstošs acu sasprindzinājums, cilvēkiem, kas pastiprināti pakļauti stresam, ja bieži acīs ir “smilšu” sajūta. Sastāvs veidots stimulējot mazo asinsvadu un kapilāru sieniņu nostiprināšanu, stresa samazināšanai, acu tīklenes nostiprināšanu, kopējai organisma aizsargspēju nostiprināšanai.
· Ziemas vairogs – Intensīvi stiprina organisma aizsargspējas, nodrošina intensīvu vitamīnu devu, enerģijas un antistresa efektu , veicina asins sastāva atjaunošanos un kaitīgo vielu izvadīšanu no organisma. Eliksīram ir sildošs efekts.

4. Džemi sieram un gaļas ēdieniem.

Lieliska piedeva pie siera un gaļas, piešķirot tiem saldi asu garšas efektu
· Spicais Tomijs – Tomātu, rabarberu, čili džems. Lieliska garšas kombinācija, samulsinās par īstenus garšas profesionāļus.
· Niknā Kabaiba – Kabaču, rabarberu, čili džems. Maigs, ass, akcents. Pēc garšas nedaudz atgādina plūmītes vai lācenes.

5. Radoša ekskursija mūsu ražotnē. Lielisks pasākums kolektīva saliedēšanai!

Giline for life

Aicinām apmeklēt mūsu mājas lapu www.giline.net
e-pasts : konfelade@inbox.lv
tālrunis: +371 29544372; + 371 29544307
Atrodamies : Nākotnes iela 1, Ķekava

LA.lv

Par svarīgo