Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dāvanu horoskops. Kā svētkos iepriecināt katru zodiaka zīmi? 2

Ko dāvināt Aunam?

Lai sagādātu prieku draugiem un tuviniekiem ne vienmēr jātērē milzīgi daudz naudas un laika. Galvenais, lai dāvana “trāpītu” tieši mērķī – tad arī prieks būs visiem – gan saņēmējam, gan dāvinātājam!

Ja tavs draugs ir Auns, atceries: Auni bieži nepasaka paldies par dāvanām. Turklāt uzdāvinātā lieta var netikt izmantota mēnešiem ilgi, pirms Auns to īsti pamanīs un pienācīgi novērtēs.

Auniem patīk viss neparastais, kas tai pašā laikā ir arī funkcionāls: pulksteņi ar gaismiņām, spilgti sporta tērpi vai blociņš ar vāciņā iebūvētu televizoru var būt lieliska dāvana šīs zīmes pārstāvjiem.

Ja Auns pats nonāk dāvinātāja lomā, viņš mēdz “nenolasīt” saņēmēja gaumi. Var arī vispār aizmirst par svētkiem un mesties skrējienā pa veikaliem pēdējā vakarā.

Ko dāvināt Vērsim?

Vērsis pirmāmkārtām novērtēs dāvanas praktiskumu, bet pievērsīs uzmanību arī formai. Ja lieta ir reizē skaista un derīga biežai izmantošanai, Vērsis būs laimīgs! Tas var būt, piemēram, virtuves trauku komplekts, galdauti vai smalki drēbju pakaramie. Vērši tāpat priecāsies par lielu saldumu grozu vai izsmalcinātiem juvelierizstrādājumiem.

Neliela nianse: ja Vērša dzimšanas diena ir, piemēram, 4. maijā, viņš būs visai, ka šī diena sakrīt ar citiem svētkiem.

Ko dāvināt Dvīņiem?

Dvīņiem ir grūti izlemt, ko dāvināt draugiem, tāpēc viņi var vienam cilvēkam uzdāvināt daudz sīku lietiņu.

Reizēm dāvanu “vākšana” ilgst mēnešiem, un Dvīņi paši aizmirst, kur to visu saslēpuši.

Kas attiecas uz pašu Dvīņu gaumi, viņiem patīk saņemt dāvanas, kurās jūtama dāvinātāja dvēsele un kāda papildu nozīme. Viņi vienmēr priecāsies par mazu dāvaniņu parastā dienā, kaut vai tā būtu šokolādīte, biļete uz kino vai aprocīte no tuvākā sīkumu veikaliņa.

Ko dāvināt Vēzim?

Vēži bieži kļūdās attiecībā uz citu gaumi. Viņiem ir daudz draugu un paziņu, tostarp tādi, ar kuriem pazīšanās nav īpaši tuva. Tieši tāpēc Vēži nereti izvēlas to, kas patīk pašiem, nevis saņēmējam. Tai pašā laikā katrs
Vēzis vēlas, lai viņa dāvanu augstu vērtētu, un pirmais rāda priekšzīmi, izplūstot pateicībā par saņemtu velti.

Ko dāvināt Lauvam?

Lauvas lielu uzmanību pievērš tam, kā noformēta dāvana. Šajā zīmē dzimušie parasti skaisti iesaiņo un izrotā savas dāvanas, tāpēc, beidzot pasnieguši to saņēmējam, viņi gaida, lai to novērtētu pēc nopelniem. Lauva izvēlas dārgas un neaizmirstamas dāvanas, jo dāvinātājs cenšas atstāt iespaidu ne tikai uz jubilāru, bet arī uz citiem svinību viesiem, lai kļūtu un paliktu par vakara zvaigzni.

Paši Lauvas dāvanā labprāt saņem rotaslietas, jo īpaši – zelta.

Ko dāvināt Jaunavai?

Ja esi noguris izvēlēties dāvanas draugiem pēc zodiaka zīmes, uzdāvini viņiem naudu, un visiem būs labi. Tieši pēc šī principa vadās Jaunavas zīmē dzimušie, dodoties uz kārtējo jubileju. Viņi vienmēr atceras svētku datumus un apvainojas, kad kāds aizmirst viņu pašu dzimšanas dienu.

Arī pašām Jaunavām patīk dāvanā saņemt naudu, viņas būs neapmierinātas par dāvanām, kas neatbilst to konservatīvajai gaumei, vai nu tās būtu grāmatas par tēmām, kas tām neinteresē, vai rotaslietas no “nepareizā metāla”.

Ko dāvināt Svariem?

Svari rūpīgi izraugās dāvanas pēc zodiaka zīmes, saņēmēja gaumes, draugu un tuvinieku padomiem internetā – un beigu beigās uzdāvina to vienīgo lietu, kuru jubilārs patiešām kāro. Svari daudz izdomas un pūļu velta dāvanas un apsveikumu kartītes noformējumam.

Ja draugi aizmirst par viņu dzimšanas dienu, Svari apvainojas, bet reti atmaksā aizmāršam ar to pašu.

Ko dāvināt Skorpionam?

Skorpions ir liels individuālists, viņam svarīgi sajust, ka dāvana izraudzīta tieši viņam un nederētu jebkuram, kas pagadītos pa rokai. Tā var būt biļete uz filmu, ko tieši viņš vēlas redzēt, aksesuārs atbilstošā stilā, pat radoša dāvana – dzejolis vai dziesma.

Pats Skorpions parasti dāvina saldumus, bet pasniedz tā, it kā pasniegtu jauna dzīvokļa atslēgas. Un – nedod, Dievs, ja kāds neievēros šī brīža pienācīgo svinīgumu.

Ko dāvināt Strēlniekam?

Strēlniekam patiks viss ar sportu saistītais – abonements uz baseinu, badmintona komplekts, sporta tērps. Starp citu, Strēlnieki reti ir neapmierināti ar uzdāvināto un ar prieku pieņem praktiski jebkuru dāvanu.

Šai rakstura iezīmei gan ir arī otra puse: Strēlnieks reti zina, kas varētu iepriecināt jubilāru, tāpēc viņam ir slieksme tērēt daudz naudas, pieņemot, ka cena var izpirkt arī dāvanas nelietderīgumu.

Ko dāvināt Mežāzim?

Mežāži ir pats pragmatisma iemiesojums. Viņi tiecas ne tikai iepriecināt dāvanas saņēmēju, bet arī paši nepalikt ar tukšu maciņu. Tāpēc Mežāzis ilgi staigā pa veikaliem, kamēr atrod piemērotu dāvanu par saprātīgu cenu.

Pats Mežāzis priecāsies par jebkuru saimniecībā noderīgu lietu: dvieļu vai trauku komplektu, mobilā tālruņa maciņu vai siltu ziemas šalli.

Ko dāvināt Ūdensvīram?

Ūdensvīriem patīk intelektuālas dāvanas. Viņi priecātos par retu grāmatu, biļetēm uz koncertu vai īpaši viņiem sacerētu dziesmu. Viņus tāpat saista senatne, bet, ja esi ieplānojis dāvināt Ūdensvīram kādu antikvāru lietu, pārliecinies, ka pie tevis nonācis oriģināls, nevis pakaļdarinājums – kopija viņu ļoti apbēdinās.

Ko dāvināt Zivīm?

Saistītie raksti

Zivis atceras visu radinieku un draugu jubilejas, par Ziemassvētkiem un Jaungadu nemaz nerunājot. Zivis tāpat bieži kaut ko uzdāvina bez īsta iemesla, vienkārši, lai iepriecinātu tuvo cilvēku, un jūtas ļoti laimīgas, redzot saņēmēja prieku.

Pašas Zivis ir dzimuši ceļotāji, pat tie šīs zīmes pārstāvji, kas spiesti lielāko daļu dzīves pavadīt birojā. Tāpēc viņas iepriecinās tādas dāvanas kā ceļasomas, skaistas aploksnes vēstulēm un rakstāmpiederumi, kā arī ādas
un matu kopšanas līdzekļi – viss, kas ir ne tikai skaists, bet arī noder ikdienā.

LA.lv