×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
29. jūlijs, 2013
Drukāt

Dāvinām 6 ģimenes ielūgumus uz strūklaku koncertuzvedumu!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Dāvinām sešus ģimenes ielūgumus (2 pieaugušie + 2 bērni līdz 16 gadu vecumam) uz muzikālo strūklaku koncertuzvedumu “Satikšanās Pilsētā” 8 augustā Alūksnē!

8. augustā plkst. 22:30 Alūksnē, Alūksnes Pilssalas estrādē, norisināsies muzikālo strūklaku koncertuzvedums “Satikšanās pilsētā”, kas šovasar apceļos Latvijas lielākās pilsētas. Tas ir vienīgais lielākais muzikālo strūklaku šovs Baltijā, kas īpaši veidots kā koncertuzvedums, kur uz vienas skatuves debesīs traucošas strūklaku šaltis sadejo ar dziedātājiem un dejotājiem.

Koncerta apmeklētājiem būs iespēja vērot multimediālo koncertuzvedumu par mūziku un mīlestību ar Latvijā unikālu muzikālo strūklaku šovu uz speciāli būvētas skatuves, uz kuras kāps rokmūziķis Atis Ieviņš, kurš publiku pārsteidz ne tikai ar “dzelzs rīkli”, bet arī milzu enerģiju un lielisku skatuves harizmu, izcilā operdziedātāja ar plašu pieredzi ne tikai opermūzikā, bet arī popmūzikas un džeza žanrā- Ilona Bagele, kā arī šarmantie dejotāji Ieva Kemlere un Rolands Šteinbergs.

Ielūgumus saņems tie seši interesenti, kuri pirmie pieteiksies uz e-pastu elina.golde@la.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+