Sports
Basketbols

Dāvis Bertāns šovasar strādās Sanantonio 16

foto: novosti.rs

Latvijas basketbola valstsvienības un Belgradas “Partizan” uzbrucējs Dāvis Bertāns šovasar dosies uz Ameriku un strādās Sanantonio “Spurs” kluba ietvaros, lai pilnībā atjaunotos pēc 2013. gada jūnijā gūtā ceļgala krustenisko saišu plīsuma. Arī atveseļošanās procesu pērnajā rudenī Bertāns veica Sanantonio “Spurs” mediķu uzraudzībā.

Par šādiem basketbolista plāniem ziņo viņu pārstāvošais aģents Artūrs Kalnītis. “Vēlos laicīgi paziņot Latvijas vīriešu basketbola izlases atbalstītājiem un talanta cienītājiem, ka Dāvis Bertāns šovasar nepiedalīsies Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēs. Pēc iepriekšējās sezonas beigās gūtā smagā savainojuma Dāvim ir nepieciešama tālāka rehabilitācija. Noslēdzoties klubu sezonai, viņš dosies uz ASV, kur turpinās strādāt ar “San Antonio Spurs” komandas ārstiem un treneriem līdz pat nākamās sezonas sākumam. Dāvis vienmēr ir tiecies pārstāvēt Latvijas izlasi, uzsverot, ka spēlēšanu valstsvienībā uzskata par savu prioritāti. Šobrīd ir pienācis laiks padomāt par savu veselību un nākotni. Dāvis ar nepacietību gaida 2015. gada Eiropas čempionātu un dedzīgi atbalstīs Latvijas izlasi atlases cikla cīņās, portālā sportacentrs.com citēts Artūrs Kalnītis.

Dāvis Bertāns tādējādi nepiedalīsies Latvijas valstsvienības šīs vasaras darbā un augustā paredzētajā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā. Minētā savainojuma dēļ jaunākais no brāļiem Bertāniem izlaida arī pērn Slovēnijā notikušo Eiropas čempionāta finālturnīru.

 

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

ITĀLIJA. Ceturtdaļfināls, “Reggio Emilia” – “Montepaschi” 84:82 (1-0) viesos, Ojārs Siliņš 27 min., 14 (5/4, 4/2).

TURCIJA. Otrās līgas pusfināls, “Ankara DSI Era” – “BSB Istanbul” 57:58 (1-2), Kaspars Kambala 24 min., 18 (10/6, 7/6)+4AB; sezonā 34 spēlēs vidēji 26 min., 16+7AB.

LA.lv