Sports
Futbols

Dāvis Ikaunieks: Gribējām spēlēt futbolu, bet to darīja igauņi 0

foto: AFP/LETA

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks pret igauņiem guva vienīgos vārtus, taču nekādas emocijas neizrādīja tādēļ, ka komanda un arī pats spēlējis ļoti blāvi.

Latvijas izlase pirmdien Rīgā pārbaudes spēlē zaudēja Igaunijai ar 1:2, ciešot septīto neveiksmi pēc kārtas.

“Igauņi noteikti bija labāki un uzvarēja pelnīti. Kāpēc tā, īsti nezinu. Plāns bija turēt bumbu, uzbrukt pa malām, pa centru. Spēlēt futbolu. Bet to darīja igauņi, jau sākot ar pirmajām minūtēm. Man arī nesanāca spēle. Jā, vārtus guvu, bet īsti tomēr negāja, vajadzēja vairāk pieturēt bumbu, lai aizķertos priekšā. Kad guvu vārtus, redzēju, ka vārtsargs iznācis ārā un uzreiz sapratu, ka celšu pāri. Kāpēc nebija emociju? Iekšēji biju ļoti priecīgs, bet spēle mums nevedās, igauņi bija labāki. Laikam tāpēc. Kad izvirzījāmies vadībā, domāju, ka spēle pagriezīsies citādāk, bet tā tomēr nenotika. Fiziski nebija grūti, vismaz man. Pēc Portugāles spēles biju atjaunojies,” sacīja Ikaunieks.

23 gadus vecais futbolists kopš pagājušās sezonas spēlē Čehijas vienībā Jihlavas “Vysočina”, ar kuru līgums ir spēkā vēl uz diviem gadiem: “Atvaļinājums ir līdz 26. jūnijam, bet es tik ilgi neatpūtīšos. Tāpat gribēsies trenēties, uzspēlēšu tenisu un kaut ko tādu.” Ar pirmo sezonu ārzemēs viņš ir daļēji apmierināts. Deviņi gūti vārti ir labs rādītājs, tomēr palikusi nepadarīta darba sajūta, jo iespēju izcelties bija daudz vairāk. “Ļoti daudz jātrenējas, lai uzlabotu realizāciju,” norādīja Dāvis Ikaunieks, kura jaunākais brālis Jānis arī spēlē Latvijas izlasē.

 

Saistītie raksti
LA.lv