×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
24. janvāris, 2013
Drukāt

Davosā sarokojas Gruzijas un Krievijas premjeri

Foto - AFPFoto - AFP

Pasaules Ekonomikas forumā Davosā sarokojušies un sasveicinājušies Gruzijas un Krievijas premjerministri Bidzina Ivanišvili (attēlā) un Dmitrijs Medvedevs, paziņoja Gruzijas valdība. Gruzijas un Krievijas līderi ne reizes nebija tikušies kopš 2008.gada kara.

“Vakar Davosā pieņemšanā, kuru apmeklēja vairāki valsts galvas, premjerministrs Ivanišvili uz īsu brīdi satika Dmitriju Medvedevu,” stāstīja Gruzijas valdības preses pārstāve Ana Gočiašvili. “Tā bija tikai sarokošanās un sasveicināšanās. Sarunai nebija laika.”

Tā bija pirmā Gruzijas un Krievijas līderu tikšanās kopš 2008. gada Gruzijas un Krievijas kara, kura rezultātā tika iesaldētas savstarpējās diplomātiskās attiecības. Pērn pēc uzvaras parlamenta vēlēšanās miljardieris Ivanišvili solīja, ka uzlabos attiecības ar Maskavu, kas ar Gruzijas prezidentu Mihailu Saakašvili atsakās kontaktēties. Tiesa gan, Ivanišvili nav piedāvājis nekādus kompromisus jautājumā par Gruzijas separātiskajām provincēm – Abhāziju un Dienvidosetiju -, kas vairs neatrodas Tbilisi kontrolē un kuras Maskava ir atzinusi par neatkarīgām valstīm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+