×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
30. septembris, 2014
Drukāt

Dažas dienas pirms vēlēšanām samazinās “Saskaņas”, pieaug visu pārējo partiju reitingi (34)

Foto: LETAFoto: LETA

Dažas dienas pirms 12.Saeimas vēlēšanām nedaudz samazinājies “Saskaņas” atbalstītāju, bet pieaudzis “Vienotības”, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), Nacionālās apvienības (NA) un Ingunas Sudrabas partijas atbalstītāju skaits, liecina pētījumu kompānijas “Latvijas fakti” veiktās aptaujas dati.

Par partiju “Saskaņa” gatavi balsot 17,4%, par “Vienotību” – 13% un par ZZS – 10,5% vēlētāju, par Ingunas Sudrabas vadīto partiju “No sirds Latvijai” gatavi balsot 9,9% respondentu, bet par NA – 8,3% vēlētāju.

Pārējās partijas atbilstoši “Latvijas faktu” datiem pagaidām nepārsniedz 5% barjeru.

Pašlaik vēl 20,3% vēlētāju nav izlēmuši, kam savu balsti atdot, bet vēlēšanās neplāno piedalīties 11,2%.

12.Saeimas vēlēšanas notiks 4.oktobrī, un tajās piedalīsies 13 politiskie spēki.

Pievienot komentāru

Komentāri (34)

 1. Vai vēl ir kādas šaubas,kurš no premjera pretendentiem ir pats spēcīgākais,arīdzan gudrākaisun asprātīgākais,kurš patiesi aizstāv suverenu ,neatkarīgu Latviju,kuram rūp tautas labklājība,sadarbība,sapratne.Liela alga ir jānopelna.Bagātiem nav vajadzīgas nedz pensiju mindeksācijas,pabalsti un algu pielikumi,Jāsamazina draudīgā plaisa,lai Latvijā patiesi valdītu miers un labklājība !Latvija nedrīkst kļūt par kājslauķi piie dižvalstu kājām.Nevajag liekuļot un kult tukšus salmus ,to jau mūsu senči zināja.Uz priekšu ZZS.VIVAT Lemberga k-gam! No kā vēl jums bail “Resnais Gals”? Sudrabas,beidziet melot latviešu ntautai,nevajadzīgi to tracinot jūs uzdzenan tikai negat’vīsmu.vai tas vajadzīgs tik daudz cietušai layviešu tautai?jūs taču esiet populisti un vai kā Jums ir bail no Lemberga!

 2. Nebrīnīšos, ka dienu pirms vēlēšanām “Latvijas fakti” Sudrabai “piešķirs” visus 15% balsu! Dažu spēku vēlme iebīdīt Sudrabu par visu varu Saeimā ir tik acīmredzama, ka šim mērķim visi līdzekļi labi. Arī
  aptaujas, lai šādi ietekmētu vēlētāju. Tāpēc vairāk domājiet ar savu galvu, nevis paļaujaties uz to, ko jums
  stāsta prese un TV.

 3. … Ja, ja: Latvijas Republikas Satversmi aizstavosai un valsts attistibai pareizi nostaditai partijai – NA – kura NESKATOTIES UZ AIZDOMIGAJAM APTAUJAM aktuali jau varetu but sasniegusi 20% atbalstu starp latviesu veletajiem !!!

 4. Padomāsim vismaz par valsts aizsardzību! Atbildēt

  Par Nacionālo apvienību!

  • dzintars ar šodien pa tv aicināja balsot par viņiem kā mazāko ļaunumu. na nav mazākais tas ir mužigais ļaunums. kas trauceja kļūt par labākajiem no labākajiem? kāpec atkal kā velešanas tā sākas dziesma- par mazāko ļaunumu. apnicis tas mužigais ļaunums, balsošu par sc, tie pie varas nav bijuši neko ļaunu vel savārit nav paspējuši

 5. tiešām>jā,tā jau ir Atbildēt

  Fīreram jau uzradies sekotājs-visu zemju proletāriešu apvienotājs! Un čekistu pēcteči jau siekalojas! Tieši tāpēc balsosim par NA!

  • tad kāpec jus vislatviešu nacisti skaļi lamajat čeku, bet dabā esat pārņēmuši visas viņas darba metodes? ilgojaties ar nostaļģiju pēc laikiem kad bija tik viena taisniba un citādi domāt nebija atļauts?

 6. Vai tiešām balsosim atkal par šiem šeftmaņiem-Latvijas iztirgotājiem?

  • Šorīt J.Bordāns pa TV1 mani pārliecināja balsot par viņa Jauno Konservatīvo partiju. Viņi patiesi nav sasmērējušies un cīnās pret meliem!

   • Vai esi padomajusi, ka visdrizak Tevis izveleta partija netiks pari % barjerai un balsis tiks atdotas SC un parejiem, kas sasniegs to. Varbut labak atbalstisi latviesu partiju, kurai ir realas izredzes tikt ieksa. Galvenais, lai tu saprastu, ka Sudrabas partija nav par latviesu interesem, bet ir viena maisa ar sc!

 7. Par “Vienotību”un Tautas partijas “trekno gadu” restaurāciju-padomju atjaunošanu valsts uzņēmumos? Par pasaulē otras augstākās,21% PVN likmes saglabāšanu Latvijā maizei un pienam?

 8. Vai tiešām bērnu vecāki nobalsos par demogrāfiskās situācijas kardinālajiem”uzlabotājiem” Latvijā,kas nekaunējās apgriezt pat desmit latu ģimenes valsts pabalstu(lai jau nākamajā krīzes gadā “steidzamības kārtā” atceltu algas griestus saviem daudzajiem padomniekiem),bet pensionāri,piecu gadu laikā,būs jau aizmirsuši savu pensiju samazināšanu un pensiju indeksācijas atcelšanu,”Vienotībai konsolidējot valsts budžetu,no 2009.gada,galvenokārt uz sociālā budžeta rēķina?

 9. Tāpēc jau Saskaņa sākus klaju apmelošanas kampaņu. To ka Saskaņa “zags mazāk” var noticēt tikai kāds galīgi beigts, bet to ka viņa stūrēs tā, kā diktēs “lielais brālis” no Maskavas – skaidrs bez lozungiem. Tātad, ja kādam vajag krievu diktātu Latvijā un kādu zemi atalgotu darba vietiņu kādā nīkuļošā souhozā latvijas nomalē – jūs zināt ko darīt. Atpakaļ ceļa vairs nebūs! Un vel varēsiet bišķi pakarot par “krievu pasauli” kādā valstī, kas grib izsprukt no Maskavas apkampiena.

 10. Kāda jēga publicēt ciparus, ja nav pilnīgi nekādas informācijas par aptaujas veicēju un procesu – kas, ko, cik, kur un kā aptaujāja?

  • Pilnīgi pareizi! Cik es lasu, nekur uz tādām aptaujām neesmu ticis, tā ka tas viss ir fuflo!!!

  • nu šie visā visumā atbilst Atbildēt

   videjiem pamatcipariem dažādās aptaujās. ir redzetas speciāli pasutitās kad NA pēkšņi ir 99% atbasts, bet tas ir vislatviešu portālos kur balot drīkst tik viņi. nra un dienā tiek izplatita gan šī gan viena pavisam pasutijuma aptauja kur lasot pat jāsmejas kā tādus ciparus var iegūt:)

 11. Nevajadzētu atļaut šādas “aptaujas” dažas dienas pirms vēlēšanām, jo to mērķis ir ietekmēt rezultātus un tas nav demokratiski. Arī pirms Rīgas domes vēlēšanām vienīgai patriotiskai latviešu partijai prognozēja knapi pāri par 5%, bet mēs visi zinām kādi bija rezultāti.

  • nav tādas rīgas domes vēlešanas, ir pašvaldibu vēlēšanas un atiecigi ari reitingi. un nemaz tik tālu no patiesibas šis tevis piesauktais reitings ari nav, es gan ciparus neatceros bet ka vislatviešu nacisti sēd domē pie žoga un vāri sten zin visi:)

   • tas ,ka Rīgas domē sēž nacisti ir zināms fakts,tikai tie nav vislatvieši.Vislatviešiem taču nav sadarbības līguma ar nacistisku teroristisku partiju kaimiņvalstī.

    • vislatviešu nacistiem nepatīk ka viņus tā sauc, jo tas pārāk klaji norāda viņu idealoģiskās saknes, ideju avotu….bet tas nemaina faktu ka visa viņu politiskā bāze ir kopēta no ādolfa un šobrid viņi ir sasnieguši apmēram 30 gadu sākumu vācijā kad fīrers vel tik raujas pie varas.
     tas uz ko tu te centies vedināt saucas lielkrievu šovinisms un pat lidz tam vel īsti nevelk, jo nav vietejiem krieviem impērijas apziņas. jā ir pašlepnums, savas tautibas apziņa, bet impērijas pārākuma apziņas pietrūkst.
     toties vislatviešu nacistiem savas āriešu pārākuma ir pārpārēm

     • kāpēc par nacismu tu nedēvē krievu vēlēšanos Krievijā(kaut gan arī svešās valstīs) runāt tikai krievu valodā,bet tiklīdz latvieši sagrib SAVĀ zemē runāt savā valodā,tā tas uztreiz ir nacisms.Pie tam nav gadījies,ka NA aicinātu uzbrukt ar bruņotu spāku kaimiņvalstīm un “aizstāvēt tur savus tautiešus”kā to dara tie,kuri tavā izpratnē nav nacisti,kaut gan tieši viņu dieveklis šobrīd precīzi atkārto visus Hitlera pasākumus pirms II pasaules kara.

     • tu jau atkal nelasi

      to sauc par lielkrievu šovinismu. katrai šādai kustibai/tendencei ir savs nosaukums kas rakturo tieši doto idealoģiju, ja butu skolā gājis tad zinātu kas ir kas

     • iemācījies gluži labi izteikties latviešu valodā vai varbūt piestrādā SC par latvieti.Taču nekad nespēsi mani pārliecināt,ka man-neizbraucot no savas valsts-vajadzētu ar citu šīs pašas valsts pilsoni sazināties kaimiņvalsts valodā,ja šajā-mūsu kopējā valstī ir sava valsts valoda.Nemaz jau nerunāsim par tiem ,kuri šeit dzīvo 70 gadus un nezin kā valsts valodā sauc maizi.Tāpēc vari saukāt mani par nacisti vai kā tev tīk,jo citu argumentu jau tev nav izņemot latviešu valodu Latvijā,kas esot galvenā nacisma iezīme-tavā un tavu domubiedru izpratnē.

     • kāpēc -pēc tavām domām-lielkrievu šovinisms Rīgas Domē-tas ir labi un pieņemami,bet latviešu nacinālisms,tas ir šausmīgi slikti un uzreiz kvalificējams kā nacisms?Vai tik te neož pēc dubultstandartiem?

  • MĒS UZVARĒSIM!

 12. tas jau tā ir bijis un tā arī būs -latvieši balso par tiem ,ko iesaka televizors -par solīdiem cilvēkiem ar smukām frizūrām –

  • Prātam neaptverami,ja balso latvietis par Saskaņu vai Sudrabu. Vēl briesmīgāk ,ja latvietis var iestāties un atbalstīt šīs Latvijai naidīgās partijas. Nevarēju iedomāties,ka pie mums tik daudz kangaru.Kauns!

 13. Nekādi nespēju izprast savas tautas rīcības fenomenu – atbalstīt valsti graujošo spēku VIENOTĪBU.

 14. ja NA neiegūs pietiekošu balsu daudzumu, lai pārtrauktu Krievijas ekspansiju, tad Vienotības liberāļi, ZZS, RP u.c., ar savu attieksmi pret UA izsniegšanu jaunam Krievijas bagātnieku kontingentam, agrāk vai vēlāk, bet noteikti (šo objektīvo apstākļu rezultātā) būs spiesti atdot varu krievu lobijam.

 15. katrs medijs nez kāpec ziņo savādāk, skatoties kura politiskā partija kuram maksā.
  prognoze saskaņa 51 depurātu vieta 19 vienotibai, 15 zzs, 8 sudraba 7 nacisti

Draugiem Facebook Twitter Google+