Laukos
Bizness

Dažas idejas, kādu dāvanu sarūpēt jaunlaulātajiem kāzās0

Kāzu aktīvākā sezona jau ir sākusies, tāpēc visi šajā pavasarī un vasarā uz kāzām uzaicinātie sāk lauzīt galvas, ko tad īsti jaunajam pārim dāvināt. Skaidrs, ka kāzu dāvana nav gādājama steigā un bez apdomāšanās. Ja jaunais pāris nav atvieglojis viesu izvēli, sastādot dāvanu sarakstu vai norādot, ka vēlas dāvanas saņemt naudas veidā, tad izvēle ir pilnībā pašu viesu ziņā.

Vislabākā kāzu dāvana vienmēr būs tā, kas gādāta, patiešām domājot par jauno pāri, viņu vajadzībām, interesēm un īpašajiem veidiem, kā iepriecināt tieši viņus. Lai kaut nedaudz atvieglotu dāvanas izvēli un rosinātu idejas, dāvanu serviss “Lieliska Dāvana”, kas ir eksperts dāvanu jautājumos, apkopojis dažus variantus kāzu dāvanām, kas būs piemērotas jebkuram pārim.

Romantiska atpūta SPA viesnīcā

Jaunlaulātajiem vienam otra klātbūtnes nekad nav par daudz, viņi gatavi būt kopā 24 stundas diennaktī. Lai pēckāzu periodā tā kārtīgi izbaudītu kopā būšanas laimi, piemērota dāvana jaunajam pārim būs SPA apmeklējums ar nakšņošanu, relaksējošām procedūrām un gardām maltītēm. Ja pāris nav pēc kāzām ieplānojis doties kāzu ceļojumā, tad šāda dāvana būs kā mini kāzu ceļojums. Pat ja tā būs tikai viena nedēļas nogale SPA viesnīcā. SPA procedūras šādā gadījumā labāk piemeklēt tādas, kas piemērotas pārim, lai viņi varētu vairāk laika pavadīt kopā, nesteidzīgi izbaudīt relaksēšanos SPA zonā un kavēties atmiņās par savu kāzu dienu.

Personalizēta vīnu kolekcija

Arī it kā vienkāršas lietas var padarīt īpašas un pasniegt kā neparastu dāvanu. Lieliska ideja ir izvēlēties dažādus vīnus vai citus dzērienus, kas pārim iet pie sirds, izveidot pudelēm oriģinālas etiķetes un pastāstus, lai katra no pudelēm būtu izmantoja kādā īpašā notikumā vai dienā. Visu kolekciju var iesaiņot oriģinālā iepakojumā, piemēram, koka kastē ar nodalījumiem vai pītā grozā. Te var ļaut vaļu fantāzijai. Var, piemēram, savākt unikālu kolekciju ar Latvijā ražotiem vīniem un citiem dzērieniem.

Foto drukas pakalpojumi
Pēc kāzām jaunajam pārim ir milzīgs daudzums fotogrāfiju, video materiālu, ko viņu rīcībā nodod foto un video speciālisti, kas nolīgti uz ceremoniju. Pēc tam vēl klāt nāk kāzu ceļojuma fotogrāfijas. Diemžēl lielākā daļa no tā visa tā arī paliek tikai digitālā formātā, jo foto drukas pakalpojumi nemaz nav tik lēti. Tāpēc tiešām noderīga dāvana būs foto drukas pakalpojumi. Pāris varēs izgatavot liela formāta fotogrāfijas, foto grāmatas, kartītes, kanvas, plakātus, kalendārus vai jebko citu, kas pašiem labāk patīk un ko var izmantot dzīves telpas dekorēšanā.

Nokomplektēts piknika grozs

Lai pēc kāzām ikdienas rutīna un darbi neņemtu virsroku pār vēlmi būt divatā, organizēt sev skaistus kopābūšanas mirkļus, praktiska un oriģināla dāvana būs kvalitatīvs piknika grozs ar visu aprīkojumu — skaistiem, izturīgiem traukiem un piederumiem, ko arī var personalizēt, lai būtu vēl oriģinālāk. Var arī pievienot grāmatu ar piknikam piemērotu ēdienu receptēm. Tāda dāvana uzticami kalpos gadiem, mudinot pāri izmantot katru mirkli, lai dotos pie dabas un izbaudītu kopīgus mirkļus un maltītes.

LA.lv