×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. augusts, 2016
Drukāt

Dažas valstis cenšas izolēt Krieviju, uzskata Vešņakovs (44)

Foto-Timurs SubhankulovsFoto-Timurs Subhankulovs

Dažas valstis cenšas izolēt Krieviju, bet to nav iespējams izdarīt, šodien Krievijas tautiešu konferencē Latvijā pauda Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

Atklāšanas runā vēstnieks norādīja, ka šī gada konferences tēma – “Latvija un Krievija, no konfrontācijas un neuzticības uz sadarbību un uzticību!” – ir jo īpaši aktuāla. Vešņakovs pauda viedokli, ka patlaban ir novērojams “rusofobisks fons” Latvijas medijos, tāpat pastāv “aizspriedumaina attieksme” no tiesībsargājošajām un drošības iestādēm pret Krievijas nevalstiskajām organizācijām un krievu domas pārstāvjiem.

Tāpat vēstnieks runāja par ekonomisko sankciju ietekmi uz Latvijas un Krievijas ekonomisko un tirdzniecības sadarbību, paužot, ka no Latvijas tirgus aiziet Krievijas investori. Viņš gan pauda cerību, ka situācija mainīsies.

“Krievijai nav viegli arī starptautiskajā arēnā – dažas valstis cenšas izolēt Krieviju, bet to nav iespējams izolēt, un to mēs redzam gan šogad, gan iepriekšējos gados,” pauda vēstnieks. Viņš arī apgalvoja, ka “Krievijas reaģē” uz terorisma, konkrētāk, teroristu grupējuma “Islāma valsts” draudiem pasaulē, un šie draudi esot likuši Krievijai iesaistīties gaisa uzbrukumos Sīrijā. “Diemžēl Islāma valstīs ir daudz kaujinieku no Krievijas un bijušās Padomju Savienības, un mums ir jācīnās, lai šie cilvēki atgriežoties neradītu mums briesmas,” pauda diplomāts.

Vešņakovs arī klāstīja, ka kultūras joma ir ļoti svarīgs aspekts Latvijas un Krievijas attiecībās. Vēstnieks sagaida, ka Latvija arvien strādās pie tā, lai valstī turpinātos kultūras pasākumi sadarbībā ar citām minoritātēm valstī, kā arī dažādi Krievijas pasākumi.

Kā ziņots, šodien Maskavas namā notiek devītā Krievijas tautiešu konference Latvijā, un šī gada tēma ir “Latvija un Krievija, no konfrontācijas un neuzticības uz sadarbību un uzticību!”.

Pievienot komentāru

Komentāri (44)

 1. Tu te brīnies, kāda sakarība ir starp deportācijām pagājušā gs. un Jāņa Bargā sirojumiem dažus gadsimtus atpakaļ? Vistiešākā! Jo naids un atriebība, tāpat kā tieksme stiprākam pakļaut vājāko ir klāt bijusi visos vēstures laikos un pastāv arī šodien. To noliegt nevar. Tomēr daudz kas atkarīgs no tā, kādi vadoņi vada valsti, vai tie kurina šīs kaislības un tā vairo savu sekotāju skaitu, vai arī cenšas īpaši nespēlēties ar šīm cilvēku negatīvajām īpašībām. Gulagus un nāves nometnes, lai mocītu un nogalinātu savus pretiniekus, tāpat kā deportācijas izdomāja ne jau marsieši, bet tie paši naida pārņemtie vai kādu ideju apsēstie cilvēki. Tāpat kā viduslaikos, būdami ideoloģiskie vai politiskie pretinieki viņi izdomāja, kā vislabāk pazemot savus gūstekņus un pretiniekus. Arī svešu teritoriju sagrābšana ir mūsdienu realitāte, tāpēc neapskaužu to tautu, kurai pie valsts stūres nonāk agresīvs un varaskārs vadonis. Te nu likšu punktu šai polemikai, bet ieteikšu tev nekurināt kaislības un cienīt to tautu, kuras vidū pats dzīvo.

  • Да царь Иван Грозный по сравнению с инквизицией просто агнец божий. Имена всех убиенных по его приказу, он заносил в поминальник, и поминал в ежедневных своих молитвах. А вспомните крестовые походы. «Смерть неверного не есть убийство» (с).
   Безусловно, ненависть – плохой советчик, и в те времена, и в нынешние тоже. Многие допускают простую ошибку, рассуждая о том времени: мы оцениваем поступки людей того времени с морально-этических позиций сегодняшнего дня. Но это же неверно в корне, люди того времени были другими, и мораль была другая.
   Я придерживаюсь мысли, что нет плохих или хороших народов, а есть просто плохие или хорошие люди.

 2. Ak saki, ka Krimas tatāri bija vergu tirgotāji, bet krievi tajā laikā gandrīz vai bija eņģeļi! Nepieraksti te citām tautām visas sliktās īpašības, bet sev visas labās, lai tikai attaisnotu svešu teritoriju iekarošanu.
  Palasi “Livonijas hronikas”, ko Maskavas cari tajos laikos darīja Baltijas zemēs. Citēju :”…ar īpašu nežēlību izcēlās Jāņa Briesmīgā karaspēks, kurš iesāka karu, lai tās sev iegūtu. Caurstaigājot šis zemes netika saudzēti ne ciemi, ne cilvēki. Parasti vīrieši tika nogalināti, bet sievietes un bērni ņemti kā gūstekņi un kara laupījums. Muižas un ciemi tika izlaupīti un nodedzināti…” Tā ka vergus ņēma ne tikai tatāri, bet arī krievi ,tādā pat veidā sirojot kaimiņu zemēs pie Baltijas jūras. Tā ka ne tavi viltus argumenti, ne kādi citi iemesli neattaisno pamattautas deportēšanu no savas etniskās dzimtenes un viņu teritorijas piesavināšanos.

  • Во как! Я что нибудь писал про ангелов? Нет. Вы же не поняли ничего из аргументов. Экономика лежит в основе всего. Екатерина вторая, как умный руководитель российского государства, вообще как умная женщина, посчитала более экономически обоснованным просто завоевать Крым, освободив его от власти хана, чем каждый год тратить огромные деньги бюджета на выкуп людей из плена. Вот так просто. Просто государство выполнило свою основную функцию – защиту своего населения. Может ей самой и было плевать на простых смердов, но если не выкупать людей из плена, то на земле скоро бы было некому работать. Да и оставшийся народец быстро бы разбежался во все стороны.
   Времена депортаций и время Ивана Грозного вообще разделяют века, ну какая между ними связь? А кто писал «Ливонские хроники»? Проигравшая сторона, те, кто проиграл в ливонских войнах. И почему же вы им так верите? Они пишут в своё оправдание. Вы думаете, что благородные ливонские рыцари воевали как то по другому? Разве они не точно так же поступали с побеждёнными? Ох, не смешите меня такими аргументами.

 3. Tas man tiešām jaunums, ka Krimas iedzīvotāju vairākums esot ETNISKIE krievi! Vai nu šis grafists tīšām sagroza vēsturi, vai domā, ka visi pārējie ir muļķi un uzķersies uz viņa meliem. Tāpēc atgādināšu te dažas vēsturiskas atkāpes, kā tie “etniskie krievi” Krimā tik lielā skaitā saradās. No 15. – 18. gs. tur pastāvēja spēcīga Krimas tatāru valsts – Krimas haniste. 1783. gadā Krievijas impērija pakļāva šo valsti un piespieda lielu daļu Krimas tatāru bēgt uz Turciju. Krimas pussalu iekļāva Krievijas impērijā. Bet ar to Krievijai bija par maz un pagājušā gs. vajadzēja “izvākt” vēl tur atlikušos tatārus un citas etniskās grupas. 1941.g. augustā no Krimas izsūtīja 60 tūkst. vāciešu, kas tur dzīvoja jau no Katrīnas laikiem. 1944. g. maijā lopu vagonos izsūtīja 238,5 tūkst. Krimas tatāru, aizliedzot viņiem jebkad atgriezties savā etniskajā dzimtenē Krimā, bet 1944. g. jūnijā izsūtīja 37 tūkst.etnisko bulgāru, grieķu un armēņu, kā arī vēl tur palikušos 2000 vāciešu. Un šajās “atbrīvotajās” vietās iekārtojās krievi. Un nu viņi šodien skaļi pasludina, ka “Krim naš”, sarīko referenduma parodiju un pieprasa, lai Putins viņus pievieno Krievijai (protams, ne jau bez Maskavas ziņas un atbalsta). Vai nav ģeniāli: vispirms deportēt pamattautību, tad tukšo telpu piepildīt ar savas tautības cilvēkiem un pēc tam jau anektēt pašu Krimas teritoriju! Pēc PSRS sabrukuma kāda daļa Krimas tatāru atgriezās savā dzimtenē un EIROVīZIJAS dziesmu konkursa šīgada uzvarētājas tatārietes DžAMALAS dziesma arī bija veltīta šai Krimas tatāru traģēdijai. Tomēr Krimas tatāri atkal nav noteicēji un likteņa lēmēji paši savā zemē…

  • Ну надо же какая это для вас новость. А вы вообще, начните со времён Адама и Евы, и вовсе в акуе будете! И если вы уж залезли так далеко в историю, вот Крымское ханство вспомнили, то освещайте факты полностью и со всех сторон. Что было основой процветания Крымкого ханства? Вовсе сельское хозяйство, как вы полагаете наверное. Эти дети степей увлечённо и яростно занимались грабежами и работорговлей! И где же они добывали рабов? Да тут же рядышком, в украинских степях да российских лесах, что ни год, то очередной набег и угон людей в полон. Однажды хан Гирей дошёл аш до Москвы, Кремль не взял правда, но пасады пожёг. Во времена Екатерины второй, на выкуп людей из татарского плена уходило около 3 миллионов золотых ефимков, треть годового бюджета. Короче, Екатерине это надоело и она решила положить этому конец, ибо нефиг! Она эту проблему и решила, раз и на всегда. В полном соответствии с моральными принципами и законами того времени. Не зря в Одессе стоит её памятник.
   А в 1941 – 1945 годах была война, если вы не помните. Вы думаете в условиях войны кто то будет утруждать себя моралью, а не военной целесообразностью? Даже ваши демократичнейшие друзья американцы с неимоверной лёгкостью интернировали всех своих японцев в лагеря, и ничего. Что же говорить про тех, кто массово запятнал себя сотрудничеством с врагом! Да, депортировали, но не растреляли же! А ведь могли, по законам военного времени.
   Пародией является как раз эта ваша попытка привязать события почти двухсотлетней давности к настоящему времени, тем более, настойчивое желание рассматривать эти события серез призму современных морально-этических принципов.

 4. Nu re, kā tu pats sapinies savos “argumentos”! Pats saki, ka Osetija nav Gruzija un osetīni nav gruzīni, tāpēc viņu cīņa par brīvību ir taisnīga. Bet tiklīdz ir runa par Čečeniju vai Krimas tatāriem, tā tev mute ciet. Čečeni arī nav krievi, tāpat kā Krimas tatāri nav krievi un arī viņu cīņa par brīvību ir tikpat taisnīga, vai ne tā, demagog! Bet ko dara Putina Krievija? Sapņo par veco Krievijas impēriju, tāpēc ar brutālu spēku apspiež un paļauj šīs mazās tautas, tas ir, uzvedas kā šo tautu brīvības apspiedējs un agresors. Izdomājusi, ka viņiem esot savas interešu sfēras un sava “krievu pasaule” bijušajās kolonijās. Arī Ukrainā, kas ir pilnīgi suverēna valsts, iesūtot tur savus strelkovus un sakūdot uz nekārtībām vietējos krievus, bet pēc tam sarīkojot militārus pučus un piesavinoties sev citu valstu teritorijas. Un visiem stāsta, ka pie visa vainīgi amerikāņi un Rietumi. Tā pati vecā dziesma, kas PSRS laikos! Tā jums skaitās cīņa par krievu tiesībām, bet īstenībā ir visparastākais impērisms. Nu nebūs vairs vecās Krievijas impērijas, jo impēriju laiks ir pagājis! Ar šiem komentāriem tu esi pats sevi pilnībā atmaskojis kā kaimiņvalsts politikas propagandists, nevis kā savu uzskatu paudējs, jo tādu tev nemaz nav.

  • Сами вы высокопарный и упоротый пропагандист. И сами вы демагог. Меня ваши вопли про Чечню да про Крымских татар ничуть не трогают, только забавляют. Ибо сами то вы не чеченец и не татарин. И прежде чем вопить про их права, вам было бы узнать их мнение об этом.
   Да, чеченцы это не русские. Но сама республика всегда была много национальной, а город Грозный основали и построили русские. Чеченские войны по сути своей, были гражданскими, в которых федеральный центр поддержал одну из сторон. Ту, которая выступала за сохранение республики в составе России, видя в этом больше преимуществ. Есть у вас претензии? Обращайтесь напрямую к Кадырову, он вам всё объяснит со свойственной ему прямотой.
   Времена хана Гирея давно канули в лету. И Крымские татары это прекрасно понимают. Большинство татар приняло участие в референдуме несмотря на все призывы проукраинского междлиса во главе с Чуфаровым. Иметь своего вице-премьера, своё телевидение и радио, школы на родном языке, который является одним из государственных – это очень и очень не мало. Достаточно просто сравнить со своей собственной страной.
   А вот насчёт суверенности, а тем более легитимности новой украинской власти существуют огромные преогромные сомнения. «Печеньки Нуланд» размером в 5 миллиардов долларов об этом как раз свидетельствуют. Как известно, один в поле не воин. И один Стрелков сам по себе без поддержки со стороны местного населения ничего сделать бы не смог.
   Старую песню поёте именно вы, товарищь. Ну не получилось из разоблачителя, увы.

 5. Kad krievi nav lekusies to vini ir darijusi vienmer es nemaz vinos neklausos.vini zina tikai savu valdodu tatad dumjaki par mums kas mak vairakas valodas,visu muzu nodzivojusi cita valsti un neko nav iemacijusies,ja nepatik sibirija ir plasa,bet vini zin ka neviens vinus tur negaida,jo vini nav ne sis ne tas skumji/

 6. Соглашаться с придурком плохая примета. Не хочешь дискутировать, не дискутируй, тебя же никто не заставляет. Вы же человек такого полёта мысли, куда уж нам до вас.

 7. Domājiet, ka tas smerlis grafists aiz svētas pārliecības
  īpaši plaši izpaužās ar visādām vēstures muļķībām ??.
  /
  Demonstrē ar savu kirilicu visai pasaulei,
  ka te ir DIVVALODĪBA
  un pie reizes ap*irš latviešus.
  /

 8. Es visu saprotu,bet nesaprotu vienu,kāpēc te daži pusrubļi komunicē ar to mongoļtatāru dialektā skribelējošo siekalzaķi?!

  • Думаете, что унижая другой язык, вы увеличиваете уважение к своему собственному языку аборигенов?

 9. Tātad pašus Krievijas iebrukuma faktus atzīstat, tikai mēģināt visādi attaisnoties. Bet militāram iebrukumam kaimiņu zemē šodien nekāda attaisnojuma nav un nevar būt! Pāris jautājumi: 1. Ko krievu “mirotvorci” dara Gruzijas valsts teritorijā, gruzīnu pilsētā CHINVALI? Vai tad Gruzijas armijai nav tādas pat tiesības ievest kārtību savā teritorijā (pēc analoģijas), kā to darīja Krievijas armija Čečenijā? Vai par Čečeniju arī bija ANO “doklads”?
  2.Krimas okupācija.Tas, ka kādas kaimiņvalsts teritorijā vai pilsētā pārsvarā dzīvo krievu minoritāte, nav
  ne arguments, ne pamats šīs teritorijas vai pilsētas okupēšanai, lai kādus iemeslus arī neizdomātu. Tā tomēr juridiski bija un ir Ukrainas teritorija. Krievijas rīcība ļoti atgādina viduslaikus, kad valstu attiecībās lietoja spēku un vājākā pakļaušanu, bet 21. gs. tomēr noteicošais ir dialogs un starptautiskie likumi, kas regulē valstu savstarpējās attiecības. Referendums Krimā man ļoti atgādināja Baltijas valstu pakļaušanu 1940. gadā, jo tad arī sarīkoja Saeimas vēlēšanu farsu. Vispirms uzspieda bāzu līgumu, tad iebrauca krievu tanki un karavīri un beidzot tika sarīkots politisks teātris, ka tauta ļoti vēlas iestāties PSRS. Bet kad PSRS sabruka, šī pati tauta tik pat ļoti nevēlējās būt Krievijas sastāvā!… Tavos izteikumos ir viena ļoti bīstama nots: proti, tu visur lieto jēdzienu “etnisko krievu vairākums” zināmā apvidū vai pilsētā, kā attaisnojums un pamats Krievijas bruņotai invāzijai kaimiņvalstīs ( gan Krimā, gan Donbasā). Vai tad tā nav agresīva rīcība un politika, visas problēmas izšķirt ar spēku?

  • Фактом является проведение военной операции по «принуждению агрессора к миру» с целью остановить кровопролитие. Вот это факт, от которого не отвертется никому, даже вам. И агрессором здесь является именно Грузия. На кавказе живут очень гордые и смелые люди, они не прощают обид. В горах всё близко и далеко одновременно, и всё очень запутанно. Вы своими словами уже нажили бы себе кровника.
   1. Начать надо издалека. Осетия это не Грузия, а осетины это не грузины. И свою борьбу за свободу они вели всегда, ещё во времена революции в 20-е годы прошлого века. А в 1989 году они вышли из состава Грузии и провозгласили независимую республику! Уже в 1991-1992 случилась война закончившаяся подписанием Дагомысского соглашения. И именно в соответствии с этим соглашением там были размещены миротворцы, три батальона: российский, грузинский и осетинский. И была миссия ОБСЕ. У грузинской армии на применение военной силы прав не было никаких! Однозначно!
   Что характерно, вы с таким восторгом и упоением описываете свою собственную борьбу за свободу и независимость. Так почему же вы с такой яростью отказываете в праве на свободу и независимость другому малому народу?! Загадка.
   2. Вы можете повторять халва, халва хоть сто лет, всё-равно во рту слаще не станет. Референдум это вам не средние века, а право наций на самоопределение никто не отменял. Референдум состоялся и обратной дороги нет! Я ведь сослался на прецедент Косово. И не надо строить из себя просточка, вспоминая прошлый век. Что же вы этот случай не рассматриваете?! Голосование о независимости Косово состоялось в присутствии НАТОвских войск, косовские сербы участия в голосовании не принимали, никто им не гарантировал безопасности. И что? Независимость Косова признана.
   В своей русофобской борьбе вы сотворили столько несправедливости, что вам до дрожи в коленках страшно, а вдруг придётся отвечать за содеянное. Вот откуда растут все страшилки.

 10. Krievijā vajag veikt dekolonizāciju, tad arī krievu mužiki paši būs brīvi.

 11. Nedomāju ka tie karaspēki, kas koncentrēti pie mūsu robežas veicina sadarbību un uzticību.

  • Если у вас есть конкретные данные, тогда поделитесь. Количество и численность подразделений, номера частей, фамилии командиров, где дислоцируются и т.д. Разведка же у вас работает.

  • Krievnacistu uzmācība arī to neveicina.

 12. LA lasītāja fakti komentārā ir neapgāžami, jo ir notikuši un joprojām notiek realitātē: iebrukums Gruzijā, Krimas okupācija, bandītu atbalsts Donbasā – to visu ir izdarījusi Krievija un tāpēc arī pamatoti nonākusi starptautiskā izolācijā – kāda vēl cita informācija LA lasītājam būtu jālasa, grafist? Arī internetā un pasaules presē visdažādākajās valstīs par to ir rakstīts un TV rādīts n reizes. Tu šo realitāti mēģini pārvērst propagandā. Tad kas tavā izpratnē ir patiesība, ja ne realitāte, šīs tiešās militārās darbības, ko veikusi un veic Krievija? Varbūt Krievijas militārās darbības Sīrijā arī nav realitāte, bet Rietumu propaganda? Var strīdēties par viedokļiem, bet ne par faktiem un realitāti. Tie vai nu ir, vai nav. Tu te stāsti, ka vien izsaki savu viedokli, bet īstenībā tieši tu nodarbojies ar ideoloģisku propagandu Kremļa interesēs. Un ar savu nostāju uzskati visus pārējos lasītājus par muļķiem, kas neko nesaprot. Kāpēc? Vispirms tāpēc, ka tu nekaunīgi un ciniski ignorē acīmredzamus un neapstrīdamus faktus.

  • Ну вот, давайте и пройдёмся по вашим «очевидным и неоспоримым» фактам.
   1. Так называемое нападение на Грузию началось после того, как грузинские войска, подготовленные и натасканные американскими инструкторами, напали на российских миротворцев в городе Цхинвал. В результате обстрела градами и миномётами, погибли почти все миротворцы, погибло очень много мирных жителей города, сам город был полностью разрушен. В докладе комиссии ООН виновной названа именно Грузия.
   2. Так называемая оккупация Крыма. События в автономной республике, где большинство населения это этнические русские, начались после антиконституционного переворота в Киеве и всех последующих событий, в том числе запрета русского языка. Люди выступили против кровавой вакханалии и на референдуме проголосовали за присоединение к России. Референдум законен и ничто не сможет изменить его результат. Тем более, есть прецедент – голосование о независимости Косово. Один в один.
   3. События в Домбасе и Луганской области, где большинство населения также это этнические русские, могли бы развиваться и мирным путём. Но именно новая киевская власть предпочла решить эту проблему именно и только силовым методом, развязав настоящую гражданскую войну против своего же народа. Называть людей, которые защищают свою свободу и жизнь своих близких, бандитами это неправильно в корне. Конечно, Россия оказывает им поддержку, и гуманитарной помощью и добровольцами. Но постоянным воплям о прямом военном участии России в конфикте, о присутствии 7000 военных, как об этом утверждает посол Украины на соседней ветке, доказательсвт нет!

   Военное присутствие России в Сирии осуществляется по просьбе и с согласия законного и легитимного правительства. Это вот американцев и всех прочих туда никто не звал.
   Как вам такая реальность?!

   • Malacis grafists!

   • No diviem viedokļiem vienīgais pareizais ir grafista (lasi Kremļa) viedoklis. Interesanti, ka šis tips pat krieviski neprot gramatiski pareizi. Kur viņi tādu ir angažējuši?

    • Это вовсе не обязательно, чтобы моё мнение было всегда (!) правильным, но я своё мнение аргументирую. Если мне докажут, что я не прав, я соглашусь. Вы же, поступаете так же, как и многие другие комментаторы здесь. Когда вам не хватает аргументов, вы цепляетесь к правописанию и грамматике, это ваш последний аргумент. Допустить ошибку, опечататься и ошибиться в написании конкретного слова совсем не трудно, обидно конечно, но отнюдь не зазорно. Не ошибается только тот, кто ничего не пишет!

   • Pareizi rakstits.

  • Iebrukums, militaras operacijas, okupacijas, valsts parvertums: Afganistana,Iraka,Libija,Serbija,Egipte,Sirija un tt. Likt darit un dancot ta ka vini grib un vinem izdevigi, preteja gadijuma bus slikti – ari runasi ta nav ASV politika un vini necensas iebiedet pasauli? Var but vinem dabas resursi vinem iet uz beigam, Sibirija vinu tacu ir vairuma.

 13. Kad kāds ir satrakojies un parastie lidzekļi nelīdz – izsauc psihiatru ar sanitāriem – tie ātri ievieto trako kreklā un miers = skaties filmu ”Kaukāza gūstekne” par Šuriku trako namā…
  Kad valsts ( vadoņi ) ir satrakojušies – citas valstis cenšas norobežoties, ka neiekož – un arī pašas satrakojušā cenšas norobežoties =skaties Ziemeļkoreja ar laimīgo pelmeni un dietīski uzturēto nelaimīgo tautu, kura 100 % slavina savu dzimtbūšanu, modro drošibnieku uzraudzībā.Tikai ja kāds spēj pamukt – nu slavināšana paliek tur pie pelmeņa…
  Tā kā nav ko vainot citus – skaties spogulī un kad tiks atņemtas pēdējās ārzemju pases…

 14. Да зачем мне ваши традиции? У меня и своих полно. И загадок ваших тоже мне не надо. Тут и так весело.

 15. Ar tadiem latviesu nacistiem un fasistiem, kuri laiza dirsu ASV un NATO vispasaules okupantiem, atri uzsaksim treso Pasaules karu. Nezin kapec PSRS laikos sie drosminieki tik daudz nemuldeja, bet gan slavinaja komunitus, bet tgad tie pasi partaparatciki no kompartijas lade savus bijusos kolegus. Bijusie komunisti ari tagad ir pie varas, bet pasi tagad lade komunistus un slave ASV un NATO, kuri nekaunigi baz savu degunu visas pasaules lietas. Tiesi tadi degenerati ka jus, kuri laiza pakalu ASV un NATO ir musu Latvijas nodeveji. Jus uztaisijat valsts apversumu Ukraina nevis Krievija, amerikanu cukas, nevis Latvijas patroti jus visi esat.

  • Ko tu pīpē un ko tu dzer? Vienīgais pareizais tavā murgojumā ir, ka bijušie komuņagas un ziņotāji ir pie varas.

 16. Pūķins izolē Krieviju ar savu nacistisko, agresīvo polītiku.

 17. To Krieviju ir jāizolē tāpat kā bīstami slimu pacientu līdzkamēr tas izārdtējas no saviem łaundabīgiem augońiem. Diemžēl tas Vešńakovs ar savu bandu ir slimības veicinātāji ne ārstētāji.

  • Сам изолировать то будешь? Или на помощь позовёшь кого нибудь, а то вдруг силёнок не хватит. Ишь ты, доктор какой нашёлся.

 18. no tādiem vešņakiem jābaidās vairāk, nekā no visiem
  Tambovas krieviem ar visiem viņu vilkiem kopā ņemot. 🙂

 19. Vai tiešām jābūt tik saspiestām smadzenēm, ka nevar apjēgt, ka Krievija pati ar savu politiku ir pati sevi izolējusi! Iebrukums Gruzijā, Krimas okupācija, bandītu atbalsts Donbasā, nemitīga savu rietumu kaimiņu robežu traucēšana u tt. Klasē puika samaitā gaisu un ar pirkstu rāda uz blakussēdētāju – pašreizējā Krievijas politika… Vešņakovs vienkārši atpelna savu algu.

  • Сразу видно, что других источников кроме этого портала вы не читаете. Одни пропагандисткие штампы. Интернет существует уже давно, между прочим. Попробуйте поискать информацию и из других источников, не столь ангажированных, чтобы было с чем сравнить. А уже потом делайте выводы.

Draugiem Facebook Twitter Google+