×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
4. marts, 2014
Drukāt

Daži cilvēki ar ļoti dīvainām novirzēm

Wim_Hof

1. Vīrietis nejūt aukstumu

Holandietis Vims Hofs absolūti nejūt aukstumu, turklāt viņa organisms no tā necieš pat visekstremālākajos apstākļos. Viņš vairākkārt uzkāpis kalnu virsotnēs, ģērbies tikai apakšbiksēs, vai ilgstoši gulējis ledū. Pēc mediķu veiktajām pārbaudēm noskaidrojies, ka viņa organismā nenotiek absolūti nekādas izmaiņas, un to nav iespējams nekādi izskaidrot. Savukārt Vims turpina pārsteigt līdzpilsoņus, visnotaļ labi jūtoties tādos apstākļos, kas jebkuram citam cilvēkam acumirklī būtu nāvējoši.

2. Zēns nekad neguļ

Trīs gadu vecumā Rets Lambs ne ar ko īpašu ārēji neatšķīrās no vienaudžiem, vien tikai ar to, ka nekad negulēja un vispār pat nesaprata, kas tas vispār ir. Viņš ir aktīvs 24 stundas diennaktī, un visa veida medicīniskās pārbaudēs to nebija iespējms izskaidrot. Patiesība atklājusies tikai gluži nesen. Pētnieki noskaidroja, ka zēnam ir ļoti īpaša nervu sistēmas uzbūve, kā arī dažas ļoti specifiskas smadzeņu īpašības, kas kopumā neļauj Retam iemigt. Tiesa, šīs anomālijas mediķus pārsteidz mazāk nekā fakts, ka zēns var vispār negulēt, neradot itin nekādas nelabvēlīgas sekas veselībai.

3. Meitenei ir alerģija pret ūdeni

Ar šādu retu jeb faktiski unikālu novirzi sirgst meitene no Austrālijas Ešlija Morisa. Turklāt viņa no tā cieš pat tad, kad svīst, nemaz nerunājot par peldēšanos. Nav precīzas informācijas par to, kā viņa vispār kopj savu ķermeni, taču ir skaidrs, ka viņas ikdiena ir vairāk nekā sarežģīta.

4. Meitene var ēst tikai Tic Tac

Nē, ar galvu viņai un viņas vecākiem viss ir kārtībā, un meitene šīs dražejas ēd ne jau savu untumu dēļ. Natālija Kūpere var ēst tikai Tic Tac, jo viņas kuņģis neko citu vienkārši neņem pretim. Mediķiem nākas viņas organismu apgādāt ar visām dzīvības uzturēšanai nepieciešamajām vielām, pa caurulīti barojot ar speciālu barojošo koncentrātu.

5. Puisis nepārtraukti žagojas

Kriss Sendss līdz 25 gadu vecumam žagojas ik pēc katrām divām sekundēm, arī tad, kad guļ. Viņš izgājis virkni dažādu kursu, ieskaitot jogu un hipnozi, taču nekas nav līdzējis. Viņš pats uzskata, ka žagošanos izraisa kuņģa vārstuļa darbības traucējumi, lai gan ārsti oficiāli to nav apstiprinājuši.

6. Sieviete ar alerģiju pret jaunajām tehnoloģijām

Debijai Bērdai piemīt izteikta alerģija pret elektromagnētisko lauku. Mikroviļņu krāsns un mobilais tālrunis viņai izraisa šaušalīgu alerģiju un pat sāpes, tāpēc viņas mājās nav neviena tāda aparāta. Pretējā gadījumā tās nebūtu mājas, bet gan īstens moku kambaris. Un ir saprotams, ka viņa nevar dzīvot pilsētā, tikai ārpus tās. Visideālākā vieta viņai ir vide, kur vispār nav elektrības – tur viņa jūtas vienkārši lieliski.

7. Meitene zaudē samaņu, kad smejas

Keja Andervuda zaudē samaņu ne tikai tad, kad smejas, bet arī tad, kad dusmojas, izbīstas vai jūtas pārsteigta, ko vēl papildina arī narkolepsija – slimība, kas izpaužas pēkšņā aizmigšanā. Izrādās, pēdējā ir slimība, ar kuru vienā pašā Lielbritānijā sirgst aptuveni 30 000 cilvēku…

8. Sieviete neko nevar aizmirst

Mediķi pauž, ka dažkārt esot sastopami tādi cilvēki, taču kādas 40 gadus vecas sievietes spējas šajā jomā patiešām ir iespaidīgas. Var viņai droši pajautāt, ko viņa darījusi, piemēram, 1978. gada 5. aprīlī (piecu gadu vecumā), un viņa izstāstīs visu līdz vissmalkākajām detaļām, proti, tā, it kā tas būtu noticis pirms dažām minūtēm. Viņa atceras, ko jebkad pateikusi, dzirdējusi, izlasījusi, visas sarunas un notikumus. Viņa vienkārši atceras visu!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+