×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. marts, 2016
Drukāt

Dažu stundu laikā izpērk Biķernieku labāko tribīni uz PK posmu rallijkrosā

rsz_screenshot_122

Neilgi pēc biļešu pārdošanas sākuma jau izpirktas vietas A tribīnē oktobrī gaidāmajam pasaules rallijkrosa čempionāta posmam Latvijas trasē Biķerniekos, atklājis sacensību organizētāja “RA Events” direktors Raimonds Strokšs.
Latvijā norisināsies šīs sezonas pasaules rallijkrosa čempionāta desmitais posms, kam Biķerniekos iecerēts norisināties 1. un 2.oktobrī. Līdz ar to klātienē būs skatāmas tādas autosporta zvaigznes kā norvēģis Peters Sūlbergs, francūzis Sebastjans Lēbs un amerikānis Kens Bloks, kā arī pašmāju zvaigznes Reinis Nitišs un Jānis Baumanis.
Ceturtdien “Biļešu servisa” kasēs sākās biļešu tirdzniecība uz šīm sacensībām un neilgā laikā jau ir izpirktas vietas A tribīnē, turklāt liela interese esot arī par citām tribīnēm. Sākotnēji rīkotāji tirdzniecībā laiduši 11 000 biļetes.
“Biļetes tiek pirktas aktīvi. A tribīni, no kuras būs redzama lielākā daļa trases, izpirka ļoti ātri. Tur jau viss ir beidzies. Savukārt B un C tribīnēs vietas vēl ir pieejamas,” pauda Strokšs, kurš piebilda, ka arī B tribīnē ir ļoti laba pārredzamība.
Lētākās biļetes uz šo rallijkrosa posmu ir no 25 eiro, kas ir stāvvietas, bet D un C tribīnēs ieejas kartes iegādājamas par attiecīgi 40 un 45 eiro, kamēr B tribīnei cena par vienu biļeti ir 65 eiro. Tikmēr A tribīnē cena ir 75 eiro, kamēr VIP tribīnei – 300 eiro. Vienas dienas biļeti iegādāties nav iespējams, jo katra iegādātā ieejas karte ļaus līdzjutējiem klātienē atrasties abas dienas no rīta līdz vakaram.
Strokšs norādīja, ka šajā pasākumā 5000 biļetes iecerēts pārdot ārzemniekiem, kamēr Latvijas iedzīvotājiem atvēlēts zem 8000 biļetēm.
“Apmeklējums no ārzemju interneta lapām ir liels. Tas, vai tie ir igauņi, lietuvieši, skandināvu valstis, ir sekundāri. Ļoti liela interese ir no Norvēģijas,” izteicās Strokšs. “Mums ļoti liels bonuss ir tas, ka trase atrodas Rīgā. Līdz ar to varam piedāvāt viesnīcas, ēdināšanu, nakts izklaides.”
Viens no sacensību rīkotājiem arī atklāja, ka viņiem ir saistības pret saviem atbalstītājiem, tāpēc daudz biļešu nonāks arī atsevišķu uzņēmumu rīcībā.
Sēdvietas tribīnēs nebūs numurētas, ļaujot skatītājiem pašiem izvēlēties sev vēlamo sēdvietu un veidot fanu grupas.
Bērniem līdz sešu gadu vecumam (ieskaitot) ieeja pasākuma norises vietā būs bez maksas, bet bērniem no septiņu līdz divpadsmit gadu vecumam (ieskaitot) ieejas biļetes varēs iegādāties ar 20% atlaidi. Savukārt personām ar invaliditāti ieeja Biķernieku trasē būs bez maksas, bet viņa asistentam paredzēta ieejas biļete par pazeminātu cenu – desmit eiro. Apmeklētājiem, kuri vēlas izbaudīt īpašas ērtības, sacensību organizatori piedāvā iegādāties biļetes, kuras ļaus apmeklēt īpašo viesu jeb VIP sektoru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+