Mobilā versija
-3.3°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
15. decembris, 2015
Drukāt

Dažviet uz valsts autoceļiem darbi vēl turpinās

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Lai arī ir beigušies aktīvie būvdarbi uz valsts autoceļiem, atsevišķos objektos darbi, kas nav saistīti ar asfaltēšanu, turpinās un tajos saglabājas satiksmes ierobežojumi.

Aktīvākie darbi šobrīd vēl norisinās uz autoceļa Rīga–Liepāja (A9) pie Kalnciema un A13 posmā no Daugavpils līdz Lietuvas robežai. Uz Liepājas šosejas noris darbi uz ceļa nomalēm, kā arī tiek veikta caurteku nostiprināšana. Šogad sākti remontdarbi arī uz tilta pār Lielupi un satiksme tika novirzīta pa pagaidu tiltu, bet no 28. novembra tā jau notiek pa jauno pastāvīgo tiltu vienā joslā un tāpēc tiek regulēta ar luksoforiem. Arī Medumu virzienā posmā no Daugavpils līdz Lietuvas robežai satiksme tiek regulēta ar luksoforiem un ceļa zīmēm. Pilnībā darbus šajā objektā plānots pabeigt nākamgad, tāpēc arī ziemas periodā šajā posmā saglabāsies satiksmes ierobežojumi. Darbi turpinās arī Garkalnē uz Vidzemes šosejas (A2). Tur satiksme noris bez luksoforiem, taču ir ātruma ierobežojumi. Līdzīgi arī uz Rīgas apvedceļa (A5) 37. kilometrā Babītes novadā, kur tiek ierīkota gājēju pāreja. Šeit ātrums ierobežots līdz 50 km/h un atsevišķos brīžos var tikt slēgta viena braukšanas josla. Lai pēc iespējas mazāk traucētu satiksmei, ziemā objektos, kuros sācies tehnoloģiskais pārtraukums, atjauno divvirzienu kustību pa cietu līdzenu segumu, saglabājot vien paredzētos ātruma ierobežojumus. Aicinām autovadītājus ar izpratni izturēties pret šādi samazinātu ātruma režīmu pat uz vizuāli šķietami pabeigta ceļa, jo tam pagaidām var nebūt seguma virskārtas, brauktuves marķējuma vai cita satiksmei būtiska aprīkojuma.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+