Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
15. decembris, 2015
Drukāt

Dažviet uz valsts autoceļiem darbi vēl turpinās

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Lai arī ir beigušies aktīvie būvdarbi uz valsts autoceļiem, atsevišķos objektos darbi, kas nav saistīti ar asfaltēšanu, turpinās un tajos saglabājas satiksmes ierobežojumi.

Aktīvākie darbi šobrīd vēl norisinās uz autoceļa Rīga–Liepāja (A9) pie Kalnciema un A13 posmā no Daugavpils līdz Lietuvas robežai. Uz Liepājas šosejas noris darbi uz ceļa nomalēm, kā arī tiek veikta caurteku nostiprināšana. Šogad sākti remontdarbi arī uz tilta pār Lielupi un satiksme tika novirzīta pa pagaidu tiltu, bet no 28. novembra tā jau notiek pa jauno pastāvīgo tiltu vienā joslā un tāpēc tiek regulēta ar luksoforiem. Arī Medumu virzienā posmā no Daugavpils līdz Lietuvas robežai satiksme tiek regulēta ar luksoforiem un ceļa zīmēm. Pilnībā darbus šajā objektā plānots pabeigt nākamgad, tāpēc arī ziemas periodā šajā posmā saglabāsies satiksmes ierobežojumi. Darbi turpinās arī Garkalnē uz Vidzemes šosejas (A2). Tur satiksme noris bez luksoforiem, taču ir ātruma ierobežojumi. Līdzīgi arī uz Rīgas apvedceļa (A5) 37. kilometrā Babītes novadā, kur tiek ierīkota gājēju pāreja. Šeit ātrums ierobežots līdz 50 km/h un atsevišķos brīžos var tikt slēgta viena braukšanas josla. Lai pēc iespējas mazāk traucētu satiksmei, ziemā objektos, kuros sācies tehnoloģiskais pārtraukums, atjauno divvirzienu kustību pa cietu līdzenu segumu, saglabājot vien paredzētos ātruma ierobežojumus. Aicinām autovadītājus ar izpratni izturēties pret šādi samazinātu ātruma režīmu pat uz vizuāli šķietami pabeigta ceļa, jo tam pagaidām var nebūt seguma virskārtas, brauktuves marķējuma vai cita satiksmei būtiska aprīkojuma.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+