×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
21. jūnijs, 2015
Drukāt

“de facto”: nav liecību par Junkura labi apmaksātu darbu Honkongā (18)

Foto - LETAFoto - LETA

12.Saeimā ievēlētais Jānis Junkurs, kurš nolika mandātu, lai strādātu kādā Honkongas uzņēmumā, visticamāk, dzīvo Latvijā, svētdien vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”.

“de facto” sazvanīts, Junkurs uzreiz nolika klausuli. Uz turpmākiem telefona zvaniem viņš vairs neatbildēja, ignorēja arī īsziņas. Pēc informācijas sociālajos tīklos var spriest, ka Jānis Junkurs joprojām dzīvo Latvijā, taču daudz ceļo – pēdēja laikā bijis Zviedrijā, Romā, Kiprā. Par ciemošanos Honkongā gan nekas neliecina, sociālos tīklus bija izpētījis raidījums.

Pērn Junkurs nodibināja mikrouzņēmumu ar pamatkapitālu viens eiro. Firmai būtu jānodarbojas ar komercdarbības konsultācijām. Juridiskā adrese – Kuldīgā. Taču arī te nedz Jānis Junkurs, nedz viņa uzņēmums nav sastopams, ziņoja “de facto”. Uzņēmuma reģistra dati liecina – pērn komercdarbību Junkurs neuzsāka, plānoja to darīt šogad.

Kuldīgā sastapta Junkura radiniece stāstīja, ka bijušais politiķis ārzemēs nemaz nedzīvo, uzturas Rīgā, viņa minēja, ka jaunais uzņēmums esot saistīts ar lielu Honkongas kompāniju.

“de facto” atgādināja, ka, pateicoties apjomīgai individuālajai reklāmas kampaņai Kurzemes vēlēšanu apgabalā, Junkurs oktobrī notikušajās Saeimas vēlēšanās, apsteidza partijas “Vienotība” līderi Solvitu Āboltiņu un, atšķirībā no viņas, iekļuva Saeimā.

Tad Junkurs paziņoja, ka deputāta mandātu noliek, jo saņēmis darba piedāvājumu Honkongā, kas nodarbojas ar importa preču atmuitošanu. Mandātu ieguva Āboltiņa.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Nasing spešāl, džast biznes! Tikai Latvijā var pārdot deputāta mandātu! Cik sudraba grašus Junkers saņēma nav nozīmes, galvenais rentabilitāte! Vēlētājiem ir brīnišķīga iespēja pagaidīt vēl 4 gadus un mēģināt atkal. Tāpēc pilnīgi loģiski, ka pie šādas demokrātijas vēlētāji ir gatavi pārdot savas balsis, ja jau mandātu galu galā jaunievēlētais “biznesmenis” pārdos vai gūs citu labumu.

 2. Tagad Kozlovskis arī Honkongā.Eh,labi!

 3. Junkers tika PAZEMOTS, jo nekur netaisījās braukt. Viņa vieta bija vajadzīga Āboltiņai, tāpēc arī jaunais cilvēks tika apstrādāts, lai dotu vietu neviena nemīlētajai Āboltiņai. Kauns par tādu politiķi.

 4. cik tika maksāts$$$$$$$$$$$$$$ Atbildēt

  1…..joki taču nav… ja cilvēks ievelēts, un neiet saiemā
  2…..nestradā…………. taču pat latviešu idiotiem ir saprasts ka tika maksāts $$$$$$$$$$$$$$$

  • Krievu idiotam no latviešu idiota Atbildēt

   “Par visu ir jāmaksā” /nezināms autors/
   Būtisks nav tas vai maksā vai nē, jautājums iekš tā cik maksā. Tiem, kuri nevienam nav vajadzīgi, neviens arī nemaksā un tāpēc viņi var tēlo godīgus

 5. cik beidzot ir samaksāts Junkerim Atbildēt

  arprāts….. tas ir skaidri visiem cilvēkiem
  ka aboltiņa samaksāja lai junkers itkā paņem darbu …
  bet nekā.
  nekur nepaņema darbu.
  tikai meli no aboltiņas un junkdera.

  aboltiņa netiks par suņu ķeraju kādā pašāvaldībā… viņas laiks ir tads ka emsim, udrei, straumem, šlesram.

  • Tu gadījumā netaisies to Vangu aizvietot? Kāda tev darīšana par to Junkeri, dzīvo puika un dzīvo. Tev droši vien pat nenāk prātā, ka labas lietas var darīt bez kaut kādas maksāšanas. Ja te piecītis ir “liela nauda”, tad labākais ko tu varētu darīt būtu nejaukt gaisu. Aboltiņa dara lielu darbu un nekādos skandālos nav iejaukta. Ja tas kādu kaitina, tad tas tikai nozīmē, ka strādā pareizi. Politika nav nedz skaistuma konkurs nedz “Rīgas svētki” un, par nožēlu, nevienmēr tauta novērtē visu pareizi.

   • O..cik labi informēts un pārliecināts cilvēks par to vai Āboltiņa ir vai nav kur iesaistīta.Par to var būt pārliecināta tikai viņa pati,nevis kāds no malas.Viņa tik ilgus gadus politikā un tīra?Augstprātīga,iedomīga,citus nicinoša kundzīte.Ja netika,tad netika saeimā,bet tomēr jālien par katru cenu.Tas jau muļķim redzams,ka tīra tā lieta nebija,un nevajag noliegt.Viņas laiks ir pagājis,tās intrigas jābeidz nevis jāķīķerē uz premjera krēslu.

 6. .. vai vēl dzīvs vispār??? varbūt jau beigts un pagalam??? viņš noteikti daudz zunāja, par rudastes izdarībām…

 7. šitādu nopērkamu dvēseli pat bīstami laist starp 100 “”gudrajiem””.Nopārdos valsti i aci nepamirkšķinās.Nauda nesmird.

 8. Vienīgi jautājums, kurš to visu atmaksāja? Par cik? Kas Āboltiņai par to ir jādara? Spriežot pēc prezidenta vēlēšanām tas vējš no jūras puses?

 9. Nolika mandātu – un labi vien bija.
  Te viņš vēlētājus VIENREIZ uzmeta, bet sēdēdams saeimā viņš varētu KATRU DIENU uzmest.
  !
  Un “de facto” nevajag ap*irst – nemaz tik daudz to trokšņotāju(labā nozīmē) nav !
  !
  Te, izskatās, vienam otram uz olām uzkāpa !

 10. Un ja būtu liecību? Atbildēt

  ko tad? Cik efektivi tas “de facto” prot rikoties? Un no kura laika kādam pienākums ar vińiem sadarboties? Vai Tev? Vai man? Lai šie lec gaisā un atkal krīt lejā līdz apnikumam ar savām spekulācijām.

 11. ” … deputāta mandātu noliek … ”
  !
  otkats ??

 12. De jure ievēlēja; de facto – uzmeta … Mācies, puika!

 13. Gan jau tas puika kādreiz sāks runāt un Solvitiņa nokļūs aiz restēm…Vai nav jāliek vienotības zīme starp saskaņu un vienotību? Viena projekta divas filiāles? Tad tāpēc esam dik dziļā d…sā!

 14. Rudais buldozers spēj visu.

 15. Latvijas politikas seja.

Draugiem Facebook Twitter Google+