×
Mobilā versija
+11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
22. decembris, 2014
Drukāt

“De-Phazz” atgriezīsies Latvijā ar “Private” turnejas koncertiem

Foto - LetaFoto - Leta

2015. gada 5. aprīlī koncertzālē “Rīga” un 7. aprīlī Ventspilī, Teātra namā “Jūras Vārti” uzstāšanos sniegs džeza grupa no Vācijas “De-Phazz”. Latvijā vienmēr pilnas zāles pulcējošā grupa šoreiz apmeklētājus aizvedīs pie džeza saknēm, solot koncertus intīmā gaisotnē.

Jaunā koncertprogramma “Private” šo džeza audiovizuālo šovu grupu, kas jau kopš 1997. gada priecē klausītājus ar maksimāli mūsdienīgu skanējumu, izmantojot aktuālos efektus un jaunāko skaņu elektroiekārtu iespējas, šoreiz parādīs pavisam citādā gaisotnē. Klasiskā džeza klubu grupas skatuves uzbūve, kur koncertu izpildīs vokālisti Pat Appleton un Karl Frierson, šajos koncertos savu talantu paužot pilnībā, baritona saksofonu un basa klarneti pūtīs Frank Spaniol, rodu un klavieres spēlēs viens no Vācijas labākajiem pianistiem Ulf Kleiner, Markus Bodenseh darbosies ar dubulto basģitāru, bet Oli Rubow piedos ritmu ar bungām un perkusijām. Vācijas mūzikas žurnāliste Victoriah Szirmai: “Šie Vācijas lounge panki ar jauno koncertprogrammu sagādā svētkus un pozitīvu pārsteigumu tiem, kas iepriekš nevarēja “De-Phazz” iedomāties šādā ampluā.”

Grupa “De-Phazz”, kuras pārstāvētie stili un to atvasinājumi ietver džezu, trip-hopu, downtempo, lounge un soul mūziku, Rīgā uzstājusies vairākkārt, piepildot gan Ķīpsalas halli, gan Sapņu Fabriku un “Palladium”, bet iepriekš nekad pasaulē grupa nav sniegusi šādas uzstāšanās, kā gaidāmos koncertus Ventspilī un Rīgā un citviet Baltijas valstīs, ko klausītājiem piedāvā koncertaģentūra “Best of Music”. Biļetes uz abiem koncertiem Latvijā pieejamas Biļešu Paradīzē no 23. decembra 10:00, turklāt līdz gada beigām visas biļetes svētku dāvanām ar 5% atlaidi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+