Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
12. aprīlis, 2014
Drukāt

Debates par smakām Mežaparkā noslēdzas bez rezultātiem

Foto - LETAFoto - LETA

“Mežaparka attīstības biedrība” šodien atklātā kopsapulcē turpināja diskusiju ar varas iestādēm par gaisa piesārņojuma problēmu Mežaparkā, tomēr par konkrētiem risinājumiem vienošanās nav panākta, informēja biedrībā.

Uz sapulci Mežaparkā, Lībekas ielā 27, biedrība aicinājusi pārstāvjus no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), Valsts vides dienesta (VVD), Rīgas pašvaldības un Brīvostas pārvaldes, tiesa, Rīgas domes pārstāvji uz diskusiju nebija ieradušies.

Diskusijas dalībnieki kopīgiem spēkiem centīsies noskaidrot, kas traucē noskaidrot vainīgos gaisa piesārņotājus, sodīt tos un novērst iedzīvotāju veselībai un labsajūtai kaitīgās darbības. Kā pēc diskusijas rezumēja biedrības pārstāvji, ir skumji, ka tiek sapulcinātas atbildīgās iestādes, bet gadiem ilgi nespēj piedāvāt un rast risinājumu gaisa piesārņojuma problēmai.

Mežaparka aktīvisti uzsver, ka gaisa piesārņojums ir jautājums, kas vēl joprojām gaida risinājumu. “No 27. līdz 30.martam Mežaparka dzīvojamā rajonā un parkā atkal pamatīgi smakoja pēc naftas produktiem, radot iedzīvotājiem diskomfortu un raisot vispārēju sašutumu,” teikts diskusijas pieteikumā.

“Pusotra gada laikā mēs esam veikuši apjomīgu saraksti un piedalījušies vairāk nekā 10 sanāksmēs ar atbildīgajām valsts un pašvaldību iestādēm, tostarp tikušies ar Rīgas mēru un VVD ģenerāldirektori. Esam novērojuši amatpersonu tendenci norādīt, ka risinājumi arvien meklējami ne viņu pārstāvētajās, bet gan citās iestādēs. No iedzīvotāju skatu punkta strīdiņi iestāžu starpā ir bezjēdzīgi. Nespēja sadalīt pienākumus nenes labumu iedzīvotājiem, bet gan ļauj netraucēti turpināties uzņēmēju – gaisa piesārņotāju – patvaļai. Ceram, ka diskusija Mežaparkā būs ne tikai informatīva iedzīvotājiem, bet arī līdzēs tuvināties visām atbildīgām pusēm,” norāda Mežaparka attīstības biedrības valdes locekle Līga Puriņa.

 

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+