×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
22. augusts, 2013
Drukāt

Debitē ar zaudējumu

Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Solovejs vakar Krievijas galvaspilsētā Maskavā nekvalificējās pludmales volejbola “Grand Slam” pamatturnīram.

 

Savā pirmajā kopējā spēlē pēc gada pārtraukuma viņi ar 1:2 (17:21, 21:18, 10:15) zaudēja itāļiem Andrēa Tomatisam un Aleksam Ranjēri, kuri divos iepriekšējos “Grand Slam” turnīros Longbīčā un Berlīnē izcīnīja attiecīgi piekto un ceturto vietu. Pļaviņš sezonu sāka duetā ar Jāni Pēdu, taču bija spiests no viņa šķirties, jo saslima ar meningītu, netrenējās veselu mēnesi, un Pēda atgriezās klasiskajā volejbolā. Mārtiņš pirms došanās uz Maskavu stāstīja, ka šī mēneša laikā zaudējis izturību: “Ja esmu enerģiski pacīnījies aizsardzībā, tad man pietrūkst spēka doties uzbrukumā. Maskavā centīšos palīdzēt Aleksandram Solovejam, cik vien spēju, taču sezonas sākumā to noteikti varētu vairāk.”

Solovejs šogad kopā ar Rihardu Finsteru izcīnīja ceturto vietu pasaules U-23 čempionātā Polijā. Šodien pamatturnīrā Maskavā startēs Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, Ruslans Sorokins un Toms Šmēdiņš.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+