×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
1. janvāris, 2012
Drukāt

Decembra numurā izlasīju

Amatas novada Nītaures pagasta zemniece Ilona Andrēviča par žurnālu 36,6 °C priecājas vienmēr.

Nesāk kā citus lasīt no pēdējās lapas, bet pieķeras kā grāmatai – no paša sākuma un izstudē visu pēc kārtas, gan vairākos piegājienos.

– Uzskatu, ka šis ir garīgs žurnāls, tajā vēstīts par miesas un gara kopumu. Jau uzreiz ar redaktores sleju noskaņojos tīkamai lasīšanai. Ļoti patīk pirmais atvērums, arī šoreiz tas rosināja uz pārdomām, aizkustināja un sasildīja.

Vienmēr patīk lasīt par stipriem cilvēkiem. Raksts par Imantu Zaulu piesaistīja ar māku pateikt lielas lietas par dzīves principiem. Neko daudz nezinu par alpīnistiem, bet bija ļoti interesanti saprast, kā notiek kalnos kāpšana, ko cilvēks tādā brīdī jūt un kādu spēku tas viņam dod.

Allaž izstudēju eksperimentu, it kā pielāgoju sev – vai gribētu to izmēģināt. Krāsu terapija šķita ļoti vērtīga metode, ko vēlētos kādreiz pārbaudīt.

Bija daudz praktisku lietu, īpaši jaunajā rubrikā Izmēģināju – der. Šie ieteikumi nākuši no dzīves, iepriekš palīdzējuši gan māksliniecei, gan pensionārei, gan uzņēmējai, tātad arī man varētu derēt. Gluži tāpat kā baleta eksprīmas Litas Beiris ieteiktā seleriju karbonāde. Domāju pat – diez vai varēs ēst, taču uzcepu un izrādījās izcila!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+