×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
29. novembris, 2015
Drukāt

Decembra vidū turpinās skatīt lietu par bērna slepkavību ievārījuma burciņas dēļ

Foto-LETAFoto-LETA

Apsūdzētā Gaļina Renga.

Rīgas apgabaltiesa 17.decembrī turpinās skatīt lietu, kurā par dēla slepkavību izēstas ievārījuma burciņas dēļ apsūdzēta zēna māte, aģentūrai BNS trešdien uzzināja tiesā.

Iepriekšējā tiesas sēdē tika nopratināti liecinieki, pārbaudīti lietas materiāli, izlemti pieteiktie lūgumi, pabeigta tiesas izmeklēšana. Prokurors un advokāts lūdza pasludināt pārtraukumu lai sagatavotos tiesu debatēm. Tiesa lūgumu apmierināja un pasludināja pārtraukumu līdz 17.decembra plkst.11.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka iepriekš noziegumā apsūdzētajai Gaļinai Rengai tika piespriests 16 gadu cietumsods ar policijas kontroli uz trim gadiem.

Saskaņā ar apsūdzību sieviete, neļaujot iziet pastaigāties, ieslēgusi dēlu vannasistabā. Tur puisēns atradis un izēdis ievārījumu. Apsūdzētā ar savu nu jau pašnāvību cietumā izdarījušo dzīvesbiedru sadusmojušies un nolēmuši puiku sodīt.

Prokuratūra uzskata, ka zēnam sākumā sists ar kājām pa vēderu, līdz no sišanas viņš sācis vemt un aptraipījis savu patēvu. Tad sišana turpinājusies ar siksnu, līdz beidzot viņš ievietots vannā un no šļūtenes viņam liets auksts ūdens virsū. Pēdīgi sasistais bērns atstāts uz grīdas, un redzot, ka viņš nomiris, vecāki sākuši slaucīt ar asinīm aptraipīto grīdu, līdz beidzot atbraukuši mediķi.

Pēc prokuratūras domām, bērns jau agrāk ieslēgts vannasistabā un izraidīts no dzīvokļa, jo nav rūpējies par jaunākajiem brāļiem. Arī puisēna māsa tikusi izraidīta no dzīvokļa, un viņai uz ielas pavēlēts lasīt pudeles.

Sievietei, atrodoties apcietinājumā, piedzimis vēl viens bērns, taču atbilstoši Rīgas bāriņtiesas lēmumam viņai ir atņemtas vecāka aprūpes tiesības, līdz ar to bērns ievietots bērnu aprūpes centrā.

Zēna māte agrāk tiesāta par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, bet patēvs – par slepkavību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+