Mobilā versija
+21.1°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
24. decembris, 2014
Drukāt

Decembrī applaucējušies 30 bērni

Arhīva fotoArhīva foto

Decembrī trīs nedēļu laikā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) slimnīcā nogādājis ap 30 bērniem ar applaucējumiem, aģentūrai BNS pastāstīja NMPD pārstāve Inga Vītola.

Viņa stāstīja, ka šajā laikā slimnīcā mediķi nogādāja ap 30 bērniem līdz trīs gadu vecumam ar termiskiem apdegumiem, kurus bija iespējams novērst, noliekot tālāk tējas vai kafijas krūzi, turot maziem bērniem neaizsniedzamās vietās tējkannu, neturot bērnu klēpī, kad tiek dzerts karsts dzēriens.

Mediķi iedzīvotājus aicina būt uzmanīgiem, lai svētku laikā nenotiktu nelaime. NMPD atgādina, ka bērniem jāvelta pietiekama uzmanība, lai tie nepiekļūtu bīstamām vielām vai iekārtām, un negūtu traumas.

Jau ziņots, ka bērnu slimnīca, analizējot gūto traumu datus, secina, ka bērni visvairāk traumu gūst tieši mājās – vidē, kurai būtu jābūt bērnam visdrošākai un piemērotākai.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+