Ekonomika
Bizness

Decembrī atklāts rekordliels “Maxima” veikalu skaits0


Decembrī atklāts rekordliels “Maxima” veikalu skaits.
Decembrī atklāts rekordliels “Maxima” veikalu skaits.
Publicitātes foto

Šodien, 20.decembrī, Rīgas centrā atklāja divus piemājas segmenta veikalus – jaunu “Maxima X“ veikalu Tallinas ielā 83 un rekonstruētu “Maxima X” veikalu Brīvības ielā 78.

Līdz ar abu veikalu atklāšanu, kuros investēti vairāk nekā pus miljons eiro, “Maxima Latvija” decembrī ir atklājusi rekordlielu veikalu skaitu 2018. gadā – četrus veikalus.

“Esam gandarīti, ka gada izskaņā pircējus gaida jau 160 “Maxima” veikalos visā Latvijā, pateicoties intensīvam investīciju plānam esošo veikalu rekonstrukcijā un jaunu veikalu atvēršanā,” komentē “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

Vēl divi veikali, kas šodien ver savas durvis, ir veidoti, domājot par steidzīgo ikdienu pilsētā, kā arī iedzīvotāju vajadzību ātri un ērti iegādāties sadzīvē nepieciešamās lietas.

“Mēs esam ne tikai pielāgojuši preču sortimentu un uzlabojuši veikalu interjeru, bet arī būtiski izmainījuši kases zonas izkārtojumu, lai padarītu iepirkšanos kompaktajos veikalos ērtāku un patīkamāku,” komentē “Maxima Latvija” valdes locekle K. Āboltiņa.

Jaunais veikals Tallinas ielā 83 tika izbūvēts trīs mēnešu laikā, veicot 167 m2 lielo telpu un inženierkomunikācijas pārbūvi. Nepilnu trīs mēnešu laikā tika veikti arī apjomīgi Brīvības ielas 78 veikala rekonstrukcijas darbi, pilnībā atjaunojot 508 m2 telpu apdari un inženierkomunikācijas.

Atjaunošanas darbu laikā būtiskas investīcijas veiktas arī mikroklimata uzlabošanā, uzstādot jaunu ventilācijas iekārtu. Rūpējoties par vides ilgtspēju, abos veikalos ir uzstādīts jauns energoefektīvs LED apgaismojums.

“Maxima Latvija” abos veikalos nodrošina 14 darba vietas – četri cilvēki strādā Tallinas ielā 83 un desmit darbinieki rūpējas par veikalu Brīvības ielā 78.

Abu “Maxima X” veikalu atklāšana ir daļa no “Maxima Latvija” šī gada investīciju programmas ar mērķi uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro.

Programmas ietvaros līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali gan Rīgā, gan reģionos, kā arī atvērti vismaz 5 jauni dažāda formāta veikali visā Latvijā.

Saistītie raksti

SIA “Maxima Latvija” ir mazumtirdzniecības tīkls ar 160 veikaliem Latvijā, no kuriem 128 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un pieci ir “XXX” formāta veikali, kā arī trīs ir “Maxima Express” veikali.

Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

LA.lv