×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
26. novembris, 2014
Drukāt

Decembrī Latvijas dievnamus pieskandinās Ziemassvētku koncerti “Pieskaries brīnumam” (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tuvojas gada baltākais laiks un jau no 12. decembra Latvijas dievnamos būs dzirdama jauna koncertprogramma “Pieskaries brīnumam”, kur mūzikā satiksies divi brīnišķīgi dziedātāji – liriskās eņģeļa balss īpašniece Endija Aleksandra (Rezgale) un romantiskais tenors Dainis Skutelis.
„Šis būs ļoti emocionāli piesātināts koncerts. Ir mūžīgas vērtības, un Mīlestība, kas plūst caur Sievieti, Māti un Madonnu, ir tas Gaismas spēks un vērtība, kas ļauj mums ienākt un būt šajā pasaulē. Koncerts, kur apvienojumā ar burvīgu mūziku skanēs Mātes Terēzes lūgšanas, noskaņu dzeja un Kārļa Skalbes īsā proza, būs kā spēcīga un maiga himna Mīlestībai,” stāsta režisors un idejas autors Valdis Pavlovskis.
Koncertprogrammu caurvīs īpaši veidoti sižeti videoekrānos un projekcijās, dzirdēsim populāru aktieru Ievas Puķes un Normunda Laizāna balsis, savukārt lielisko dziedātāju Endijas Aleksandras un Daiņa Skuteļa izpildījumā skanēs iemīļotas latviešu komponistu melodijas un dziesmas no pasaulslaveno dziedātāju Lučiano Pavarotti, Andrea Bočelli, Sāras Braitmenas, Hosē Kareras, Siseles Hjirhjebē, Džoša Grobana repertuāra.
Mūzikā un dzejā paužot pateicību un apbrīnu sievietei kā dzīvības sargātājai, šie koncerti Latvijas dievnamos ļaus izjust jaunu, emocionāli trauslu aspektu ierastajā Ziemassvētku laikā.
Pie taustiņiem – Juris Kristons, ģitāra – Māris Kupčs.
„Pieskaries brīnumam” pirmais koncerts notiks 12. decembrī Cēsu Sv. Jāņa baznīcā, tam sekos koncerti 13. decembrī Dobeles evaņģēliski luteriskajā baznīcā, 14. decembrī Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā, 18. decembrī Saldus Sv. Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcā, 19. decembrī Aizkraukles Romas katoļu baznīcā, 20. decembrī Jelgavas Sv. Annas baznīcā, 21. decembrī Rīgā, Lutera baznīcā Torņkalnā, 23. decembrī Ikšķiles luteriskajā baznīcā, 26. decembrī Kuldīgas Sv. Annas baznīcā, 27. decembrī Rīgā, Sv. Pētera baznīcā un 28. decembrī Liepājas Sv. Trīsvienības katedrālē.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. cikos koncertu sakums Rigas baznicas

  2. Latgales iedzīvotāja Atbildēt

    Vai tad Latgale ir jau pievienojusies Krievijai, ka nav neviena Ziemassvētku koncerti “Pieskaries brīnumam” Latgales baznīcās???

Draugiem Facebook Twitter Google+