×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
11. novembris, 2017
Drukāt

Decembrī tiesa sāks skatīt lietu par sirmgalves noslepkavošanu un viņas līķa sadalīšanu (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Bauskas rajona tiesa decembrī sāks iztiesāt krimināllietu pret vīrieti par sirmgalves noslepkavošanu un viņas līķa sadalīšanu, aģentūru LETA informēja tiesas kancelejas vadītāja Agrita Leveika.

Lieta tiesā saņemta novembrī un tās izskatīšana paredzēta 7.decembrī plkst.10.

Tiesu kalendāra informācija liecina, ka apsūdzība kopumā celta diviem vīriešiem – Artūram Lindenavam un Alvim Smelteram. Leveika precizēja, ka viens no viņiem tiek apsūdzēts tikai par zādzību, bet otrs – par slepkavību, deviņām zādzību epizodēm, trim epizodēm par sveša maksāšanas līdzekļa izmantošanu.

Lietu skatīs tiesnese Lilita Kosoja.

Jau vēstīts, ka prokuratūra nodevusi Bauskas rajona tiesai krimināllietu pret jaunu vīrieti par sirmgalves noslepkavošanu un viņas līķa sadalīšanu.

Vīrietis apsūdzēts par sirmgalves noslepkavošanu un līķa apgānīšanu, aģentūru LETA informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, apsūdzētais īrēja istabu sirmgalves dzīvoklī un no istabas, kurā dzīvoja pati sirmgalve, slepeni vairākkārt zadzis viņas mantas. Sievietei nozagtas krūšu nozīmītes, zelta gredzeni, maks, maksāšanas karte, nauda un pat televizors.

Apsūdzētais, saprotot, ka sirmgalve par televizora zādzību var vērsties policijā ar iesniegumu, ar gaļas āmuru vairākas reizes iesita sirmgalvei pa galvu. Kad sirmgalve no saņemtajiem sitieniem bezsamaņā nokrita uz grīdas, apsūdzētais turpināja viņu sist un žņaugt, līdz iestājās sievietes nāve.

Apsūdzētais, vēloties slēpt izdarīto slepkavību, sirmgalves līķim ar nazi un rokas zāģi atdalīja rokas un kājas, tad atdalītās ekstremitātes un ķermeni ietina segās, salika divos polietilēna maisos un tos novietoja uz dzīvokļa balkona.

Pēc sirmgalves slepkavības apsūdzētais vīrietis nozaga sirmgalves maksāšanas karti, naudu, mobilo tālruni un citas mantas.

Uz balkona sadalīto sirmgalves līķi atrada policijas darbinieki.

Apsūdzētajam draud mūža ieslodzījums.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lūk, mūsu valdības humānisms un alkatība!!!Ja viņi negribētu pielikt sev pie algas tik daudz, bet dotu tautai vismaz par kaut vai 100 eiro samaksu par darbu klāt, tad arī noziegumi būs mazāk. Bet mūsu prezidents un saeima par to nedomā, jo viņiem taču vajag naudiņu vairāk par Latvijas cilvēku dzīvi- viņi taču varētu nomirt, tad varbūt ,Jūs, prezidenta kungs, sāksiet domāt, ka vairāk nevajadzēs saeimu un arī prezidentu, jo Latvijā vairāk nebūs latvieši. PADOMĀJIET- vai tas viss atmaksājas, ja šeit paliks tikai saeima ar savām nepiepildamām kabatām.Kad visi vecie cilvēki būs aizvesti uz mežu, tad varēsiet dzīvot.

  2. Vajag meklēt rūpīgāk, jo tā ir podstava, jeb latviski uzmešana.

Draugiem Facebook Twitter Google+