×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
25. septembris, 2012
Drukāt

Dedzina Krāslavas slimnīcu

Pagājušajā nedēļā bijuši divi mēģinājumi aizdedzināt Krāslavas slimnīcas rentgena kabineta telpas, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne.

 

Noziedzīgi nodarījumi notikuši naktīs ‒ uz 18. septembri un 21. septembri, izsitot loga stiklu. Slimnīcai bojāti vairāki blakus kabineti, kā arī slimnīcas augšējie stāvi.

Par notikušo sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Policija lūdz visus, kuriem ir jebkāda informācija par notikušo, kas varētu būt noderīga izmeklēšanai, ziņot. Policija garantē anonimitāti, norādīja Laizāne.

Slimnīcas galvenais ārsts Aleksandrs Jevtušoks pastāstīja, ka pēc dedzināšanas mēģinājiem nav lietojama daļa rentgena aparatūras. Zaudējumi vēl nav aplēsti. “Nevaru konkrēti pateikt par zaudējumiem, bet tie būs desmitiem tūkstoši latu. Pagaidām vēl nevaram precizēt, jo aparatūra tiek pārbaudīta,” sacīja Jevtušoks. Rentgenu iekārtas Krāslavas slimnīcai izmaksājušas 400 tūkstošus latu, kas ietver vairākas vienības, arī datortomogrāfiju, kuru uzstādīja tikai augustā. Slimnīcas galvenais ārsts teica, ka aparāti nav atradušies visi vienā telpā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+