×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
24. marts, 2013
Drukāt

Dedzinot zarus, vīrietis gūst nopietnus sejas apdegumus

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību kādam vīrietim, kurš, dedzinot zarus, guvis nopietnus sejas apdegumus, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Viņa sacīja, ka Kurzemē 24 gadus vecs vīrietis dedzinājis zarus un izmantojis degmaisījumu, kas strauji uzliesmojis, tādējādi radot vīrietim termiskus sejas apdegumus. Tā kā gūtie apdegumi bija pietiekami nopietni, viņu no Kurzemes pārveda uz slimnīcas stacionāru Rīgā.

Tikmēr Latgalē 61 gadu vecs vīrietis nogādāts slimnīcā ar saindēšanos ar tvana gāzi. Viņu, bezsamaņā guļot pirtī uz grīdas, bija atraduši radinieki.

Savukārt Kurzemē ar muguras traumu, kas gūta, krītot no augstuma, slimnīcā nogādāts 32 gadus vecs vīrietis. Vītola sacīja, ka vīrietis it kā esot kritis no jumta, taču nav precīzi zināms, no kāda augstuma vīrietis kritis un ko viņš darījis.

Aizvadītajā diennaktī mediķu palīdzība tika sniegta diviem maziem bērniem, kuri guvuši termiskus apdegumus, uzraujot sev virsū krūzi ar karstu šķidrumu. Viņa sacīja, ka Zemgalē vienu gadu veca meitenīte uzrāvusi sev virsū krīzi ar karstu tēju, tādējādi guvusi nopietnus krūškurvja un rokas termiskus apdegumus. Meitenīte no slimnīcas Zemgalē pārvesta uz Bērnu slimnīcu Rīgā.

Tikmēr citviet vienu gadu vecs puisītis uzrāvis sev krūzi ar kafiju un guvis rokas termiskus apdegumus. Bērniņš nogādāts reģionālajā slimnīcā.

Savukārt Vidzemē vienu gadu vecam puisītim uzkritis virsū televizors. Puisēnam konstatēts smadzeņu satricinājums, un viņš nogādāts slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī kopumā Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta brigādes devās uz 1377 izsaukumiem, no tiem 175 gadījumos bijušas dažāda veida traumas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+