Mobilā versija
+3.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
28. februāris, 2015
Drukāt

Deg dzīvojamās mājas un kūla

Foto-LETAFoto-LETA

Piektdien, 27.februārī, Salaspils novadā Tilderos degusi četru stāvu dzīvojamā māja, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukums uz paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku tika saņemts plkst.13.30. Ēkai dega jumts un starpstāvu pārsegums 225 kvadrātmetru platībā.

Iespējamais ugunsgrēka izcelšanās iemesls – elektrības īssavienojums. Ugunsgrēks nodzēsts plkst.17.43.

Talsos ugunsgrēka dēļ no mājas evakuēti seši cilvēki. VUGD informēja, ka divstāvu ēkai bija aizdegusies ārsiena un pie tās esošais atkritumu konteiners. Cilvēki no ēkas tika evakuēti piedūmojuma dēļ.

Savukārt Kuldīgas novadā VUGD darbinieki dzēsa kūlas ugunsgrēku. Pērnā gada zāle bija aizdegusies 200 kvadrātmetru platībā.

Kopā pagājušajā diennaktī reģistrēti 23 ugunsgrēki. No tiem deviņi bijuši Rīgā.

Cilvēki ugunsgrēkos nav cietuši vai gājuši bojā.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+