Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
8. aprīlis, 2015
Drukāt

Degoša atkritumu vada dēļ no Rēzeknes viesnīcas “Latgale” evakuē cilvēkus

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar vēlu vakarā Rēzeknes viesnīcā “Latgale” atkritumu vadā aizdegušies atkritumi, radot ievērojamu sadūmojumu, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēka dēļ no viesnīcas augšējiem stāviem evakuēti desmit cilvēki.

Kā ziņots, vakar Murjāņos uguns nopostījusi dzejnieka Imanta Ziedoņa klētiņu. Liesmas apdraudējušas arī divas citas ēkas, taču tās izdevies izglābt.

Ugunsdzēsēji pieļauj, ka ugunsgrēku varētu būt izraisījis elektrības īssavienojums.

Kā aģentūru LETA informēja Imanta Ziedoņa fonds “Viegli”, negadījumā nav cietušo, kā arī nav skarta Ziedoņa muzeja ēka un citas ēkas. Klētij bija noliktavas un darba telpu funkcija, kas ziemas periodā netika izmantota.

Klētī neglabājās muzeja vērtīgie priekšmeti. Klēts bija apdrošināta. Fonds “Viegli” rūpēsies par klēts atjaunošanu.

Murjāņos atrodas dzejnieka mājas “Dzirnakmeņi”. Pērn dažādu kultūras pasākumu laikā gūtie ieņēmumi tika ziedoti Ziedoņa fonda “Viegli” projektu un mērķu īstenošanai, tostarp arī dzejnieka māju “Dzirnakmeņi” sakopšanas un labiekārtošanas turpināšanai, veidojot tās par radošuma centru.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (31)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+