Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
8. aprīlis, 2015
Drukāt

Degoša atkritumu vada dēļ no Rēzeknes viesnīcas “Latgale” evakuē cilvēkus

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar vēlu vakarā Rēzeknes viesnīcā “Latgale” atkritumu vadā aizdegušies atkritumi, radot ievērojamu sadūmojumu, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēka dēļ no viesnīcas augšējiem stāviem evakuēti desmit cilvēki.

Kā ziņots, vakar Murjāņos uguns nopostījusi dzejnieka Imanta Ziedoņa klētiņu. Liesmas apdraudējušas arī divas citas ēkas, taču tās izdevies izglābt.

Ugunsdzēsēji pieļauj, ka ugunsgrēku varētu būt izraisījis elektrības īssavienojums.

Kā aģentūru LETA informēja Imanta Ziedoņa fonds “Viegli”, negadījumā nav cietušo, kā arī nav skarta Ziedoņa muzeja ēka un citas ēkas. Klētij bija noliktavas un darba telpu funkcija, kas ziemas periodā netika izmantota.

Klētī neglabājās muzeja vērtīgie priekšmeti. Klēts bija apdrošināta. Fonds “Viegli” rūpēsies par klēts atjaunošanu.

Murjāņos atrodas dzejnieka mājas “Dzirnakmeņi”. Pērn dažādu kultūras pasākumu laikā gūtie ieņēmumi tika ziedoti Ziedoņa fonda “Viegli” projektu un mērķu īstenošanai, tostarp arī dzejnieka māju “Dzirnakmeņi” sakopšanas un labiekārtošanas turpināšanai, veidojot tās par radošuma centru.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+