Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
26. jūnijs, 2015
Drukāt

Degot jumta segumam, vīrietis Rīgā saindējas no dūmiem; Jēkabpilī izglābj mašīnu

ugunsdzeseji_uz_jumta

Ceturtdien ugunsgrēkā jaunbūvē Rīgā, Jaunciema gatvē, cietis 36 gadus vecs vīrietis, kurš saindējās ar degšanas produktiem un tika aizvests uz slimnīcu, portālu “la.lv” informēja VUGD pārstāvji.

Izsaukums saņemts plkst. 11.52. Glābēji konstatēja, ka vienstāvu saimniecības ēkai dega jumta pārsegums un sienas siltumizolācija 10m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts stundas laikā.

Ceturtdien dedzis arī jumta segums- iekšējais- kādai koka garāžai Jēkabpilī Nameju ielā. Aizdegušās arī sadzīves mantas. Kopējā degšanas platība bija 20m 2, ugunsgrēks likvidēts pusotras stundas laikā. “Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās no liesmām pasargāt garāžā esošo automašīnu, kuru glābēji ar vinčas palīdzību izvilka no degošās ēkas,” informē VUGD.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji vēl devās dzēst dārza māju Ozolciema ielā Rīgā, kā arī trīs degošas dārza mājas Dampeļu gatvē Ventspilī.

Aizvadītajā diennaktī vēl geguši atkritumi, sausā zāle, ēkas grīda, koks, kūdra, kūdras transportiera lenta, bēniņi, pirts jumts, vieglā automašīna, traktors un trijos gadījumos arī bez uzraudzības atstāts ēdiens.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+