×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. jūnijs, 2015
Drukāt

Degot jumta segumam, vīrietis Rīgā saindējas no dūmiem; Jēkabpilī izglābj mašīnu

ugunsdzeseji_uz_jumta

Ceturtdien ugunsgrēkā jaunbūvē Rīgā, Jaunciema gatvē, cietis 36 gadus vecs vīrietis, kurš saindējās ar degšanas produktiem un tika aizvests uz slimnīcu, portālu “la.lv” informēja VUGD pārstāvji.

Izsaukums saņemts plkst. 11.52. Glābēji konstatēja, ka vienstāvu saimniecības ēkai dega jumta pārsegums un sienas siltumizolācija 10m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts stundas laikā.

Ceturtdien dedzis arī jumta segums- iekšējais- kādai koka garāžai Jēkabpilī Nameju ielā. Aizdegušās arī sadzīves mantas. Kopējā degšanas platība bija 20m 2, ugunsgrēks likvidēts pusotras stundas laikā. “Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās no liesmām pasargāt garāžā esošo automašīnu, kuru glābēji ar vinčas palīdzību izvilka no degošās ēkas,” informē VUGD.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji vēl devās dzēst dārza māju Ozolciema ielā Rīgā, kā arī trīs degošas dārza mājas Dampeļu gatvē Ventspilī.

Aizvadītajā diennaktī vēl geguši atkritumi, sausā zāle, ēkas grīda, koks, kūdra, kūdras transportiera lenta, bēniņi, pirts jumts, vieglā automašīna, traktors un trijos gadījumos arī bez uzraudzības atstāts ēdiens.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+