Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
29. janvāris, 2015
Drukāt

Degot pirtij, Ludzā cieš divas sievietes

Foto - LETAFoto - LETA

Aizdegoties pirtij, Ludzā trešdien cietušas divas sievietes, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Negadījums noticis pirtī, kura izbūvēta divstāvu dzīvojamās ēkas pagrabā. Kopējā degšanas platība – 80 kvadrātmetri.

Vienai no cietušajām – 21 gadu vecai sievietei – bijusi nepieciešama hospitalizēta, jo viņai konstatēta saindēšanās ar degšanas produktiem. Otrai cietušajai – 64 gadus vecai sievietei – hospitalizācija nav bijusi nepieciešama.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja informēja, ka 64 gadus vecā sieviete mēģinājusi pati dzēst uguni, taču tas nav izdevies, un viņa guvusi abu plaukstu apdegumus. Mediķi arī šai sievietei konstatējuši saindēšanos ar degšanas produktiem, taču viņa no hospitalizācijas atteikusies.

Iespējamais degšanas iemesls – apkures iekārtas ekspluatācija noteikumu pārkāpšana.

Vēl trešdien ugunsgrēkā Rēzeknes novadā cietis kāds 30 gadus vecs vīrietis. Negadījums noticis kādā divstāvu vasarnīcā, kur konstatēta degšana 25 kvadrātmetru platībā. Iespējamais ugunsgrēka iemesls – neuzmanīga rīcība ar plīti.

Cietušais vīrietis hospitalizēts – viņam konstatēta saindēšanās ar degšanas produktiem.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 25 izsaukumiem, no kuriem 13 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 10 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+