Horoskopi un mistika
Horoskopi

Deguns mākoņos: TOP 4 augstprātīgākās zodiaka zīmes0

Foto: Pexels

Augstprātīgi cilvēki savas vēlmes, vajadzības un paši sevi nostāda augstāk par citiem. Ja šādiem cilvēkiem nākas komunicēt ar cilvēkiem, kas nav viņa draugi vai tuvinieki, viņi ļoti bieži izrāda savu “pārākumu”. Astrologi ir pārliecināti, ka zvaigznājs, kādā cilvēks piedzimst, šādas rakstura īpašības var pastiprināt.

Lūk, 4 augstprātīgākās zodiaka zīmes:

4. vieta – Vērsis

Vērsis netic, ka problēmas var atrisināt ar kompromisu palīdzību. Šī zodiaka zīme uzskata, ka viņam vienmēr ir taisnība. Turklāt viņi nepievērš uzmanību citu cilvēku vajadzībām. Citu cilvēku problēmas viņus reti kad uztrauc. Vērši var šķist bezsirži. Taču tā nav. Gluži vienkārši viņi vairāk ir pārņemti paši ar sevi nekā ar citiem.

3. vieta – Lauva

Lauvas sevi uzskata par ļoti unikāliem cilvēkiem, tāpēc viņiem patīk kontaktēties tikai ar tādiem pašiem. Viņi “pieprasa” īpašu attieksmi pret sevi. Viņiem patīk, ka viņiem izsaka komplimentus. Viņi ir pārliecināti par to, ka visam dzīvē ir jānotiek tā, kā viņi uzskata par vajadzīgu. Savu mērķu sasniegšanai viņi dažkārt ir arī gatavi ekspluatēt citus cilvēkus.

2. vieta – Mežāzis

Saistītie raksti

Savas augstprātības dēļ Mežāži izturas pret citiem cilvēkiem iedomīgi. Dažās situācijās viņi savu uzvedību nožēlo, bet ne vienmēr. Viņi neatzīst savas kļūdas, kas saistītas ar augstprātīgo attieksmi. Viņi ir arī ir pārāk lepni, lai kādam kādreiz palūgtu pēc palīdzības. Viņi to nedara pat tad, kad palīdzība ir patiešām ļoti vajadzīga. Viņi to uzskata par pazemojošu situāciju.

1. vieta – Strēlnieks

Strēlnieki ir pārliecināti, ka viņiem ir ar ko lepoties, tāpēc bieži ir iedomīgi. Viņiem patīk runāt par sevi, par saviem talantiem un vislabāk monologa veidā. Cilvēki, kas ir dzimuši šajā zodiaka zīmē, darbā sevi, piemēram, uzskata par pilnīgi neaizstājamiem. Un vispār visās dzīves sfērās viņiem šķiet, ka bez viņu līdzdalības viss jau sen būtu sabrucis.

LA.lv