×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
17. februāris, 2018
Drukāt

Degvielas cenas Rīgā nerūk (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Arī aizvadītajā darba nedēļā Viļņā un Tallinā samazinājušās degvielas cenas, bet Rīgā tās joprojām bijušas nemainīgas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Par spīti cenu kritumam dārgākais 95.markas benzīns arī šajā nedēļā bija nopērkams Tallinā, seko Rīga, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Tāpat Tallinā bija augstākā dīzeļdegvielas cena, bet Viļņā – zemākā.

Rīgā 95.markas benzīna cena “Circle K” degvielas uzpildes stacijās nav mainījusies jau sesto nedēļu pēc kārtas, un arī šajā piektdienā bija 1,272 eiro par litru. Arī dīzeļdegvielas cena šonedēļ bijusi stabila – 1,192 eiro par litru. Dīzeļdegvielas cena Rīgā svārstības nav piedzīvojusi trīs nedēļas.

Tikmēr Viļņā degvielas cenas “Circle K” degvielas uzpildes stacijās sarukušas jau ceturto nedēļu pēc kārtas. 95.markas benzīna cena kritusies par 1,3% – līdz 1,187 eiro, bet dīzeļdegvielas cena samazinājusies par 2,4% – līdz 1,105 eiro par litru.

Tallinā gan 95.markas benzīna, gan dīzeļdegvielas cena šonedēļ kritusies par 1,5% un bija attiecīgi 1,309 eiro un 1,279 eiro par litru. Degvielas cenas Tallinā kritušās otro nedēļu pēc kārtas.

Savukārt autogāzes cena arī šajā nedēļā bijusi stabila Rīgā un Tallinā – attiecīgi 0,565 un 0,649 eiro par litru. Taču Viļņā tā šonedēļ sarukusi par 0,7% un bija 0,554 eiro par litru.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. rīgā pirkto benzīnu arī tērē vairāk nekā tallinā un viļņā pirkto

  2. Beidziet vienreiz cerēties uz cenu samazinājumu.
    ZZS FM personā to nekad nepieļaus. Arī Saskaņai tas ir izdevīgi, aug cilvēku neapmierinātība un ir cerības uz koalīcijas Vienotā Latvija, kā VK meitas uzņēmuma, izveidošanu.
    Tad jau līdz konstitūcijas pieņemšanai viens solis.

Draugiem Facebook Twitter Google+