×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
11. decembris, 2014
Drukāt

Degvielas tirgotāji otro reizi šonedēļ samazina cenas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Degvielas pistoles uzpildes stacijā.

Degvielas mazumtirgotāji otro reizi šīs nedēļas laikā samazinājuši benzīna un dīzeļdegvielas cenas, pastāstīja aptaujātie degvielas mazumtirgotāji.

Degvielas mazumtirgotāja “Statoil Fuel & Retail Latvia” (“Statoil”) degvielas kategorijas vadītājs Armands Žubulis norādīja, ka ceturtdien “Statoil” pilna servisa degvielas uzpildes stacijās benzīna cena ir samazināta par diviem centiem litrā, bet dīzeļdegvielas cena – par vienu centu litrā.

“Kopumā nedēļas laikā benzīna cenas ir samazinātas par pieciem centiem un dīzeļdegvielas cenas par diviem centiem,” sacīja Žubulis.

Tāpat viņš atzīmēja, ka kopš šā gada jūlija “Statoil” tīklā benzīna cena ir samazinājusies par 22 centiem litrā, bet dīzeļdegvielas cena ir sarukusi par 15 centiem litrā, saglabājoties zemākajā līmenī kopš 2011.gada.

Vidējā cena 95.benzīnam “Statoil” pilna servisa degvielas uzpildes stacijās ceturtdien ir 1,164 eiro litrā un tāda pati tā ir arī dīzeļdegvielai – 1,164 eiro litrā.

Arī degvielas mazumtirgotāja “Neste Latvija” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Pērkone teica, ka, sekojot līdzi naftas produktu cenu kritumam pasaulē, “Neste Latvija” ceturtdien otro reizi šajā nedēļā ir samazinājusi degvielas cenas, tajā skaitā 95.benzīnam cena samazināta par diviem centiem, bet dīzeļdegvielai – par vienu centu.

Viņa piebilda, ka salīdzinājumā ar šā gada augstāko cenu līmeni dīzeļdegvielai martā un benzīnam jūnijā šobrīd benzīna cena ir par 22 centiem litrā zemāka, bet dīzeļdegvielas – par 18 centiem litrā zemāka.

95.benzīna vidējā cena “Neste Latvija” automātiskajās degvielas uzpildes stacijās ceturtdien ir 1,107 eiro litrā, bet dīzeļdegvielas – 1,119 eiro litrā.

“Statoil” un “Neste Latvija” ir lielākiem degvielas tirgotāji Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jekabpili joprojam 1.15 dizeli un 1.16 bendzins

  2. Sen bija laiks samazināt,jo visu laiku cenas ir tikai augušas,neatkarīgi no naftas kritumiem un kāpumiem!Un tie vēl ir tikai centi…..

Draugiem Facebook Twitter Google+