×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
23. oktobris, 2012
Drukāt

Deivisa kausā jāspēlē pret Tunisiju

Foto: daviscup.orgFoto: daviscup.org

Deivisa kausa izcīņas Eiropas-Āfrikas zonas otrās grupas pirmajā kārtā Latvijas komandai pretiniekos ielozēta Tunisija.

Nākamās sezonas pirmo spēli mūsējie no 1. līdz 3. februārim aizvadīs pretinieka laukumā, jo līdz šim vienīgā abu komanda tikšanās pirms astoņiem gadiem notika Liepājā. Toreiz ar 3:2 pārāka bija Latvija. Latvijas un Tunisijas spēles uzvarētāji otrajā kārtā tiksies ar Baltkrievijas – Monako cīņas veiksminiekiem, savukārt zaudētāji cīnīsies par vietas saglabāšanu Eiropas-Āfrikas zonas otrajā grupā.

Tunisijas komanda nekad augstāk par Eiropas-Āfrikas zonas otro grupu nav tikusi, turklāt ik pa brīdim to nācies atstāt. Šogad tunisieši spēlēja trešajā grupā, kur pārliecinoši tika galā ar Zimbabvi, Namībiju, Ganu un Kotdivuāru. Līdz ar uzvaru Tunisija septīto reizi komandas vēsturē iekļuvusi Eiropas-Āfrikas zonas otrajā grupā. Pašreizējās Tunisijas komandas līderis ir Maleks Jaziri, kurš ATP rangā šonedēļ ir 109. vietā. Bez viņa ATP vienspēļu rangā atrodams tikai 1001. vietā esošais Abids Mohameds.

Ja Latvijas komanda februāra sākumā būs labākajā sastāvā, arī pretinieka laukumā tā būs favorīte. Toi netieši apstiprina arī abu valstu vietas Deivisa kausa izcīņas rangā – mūsējiem tā ir 45. vieta, tunisiešiem – 78.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+