×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
5. jūnijs, 2013
Drukāt

Dejo ar zvaigzni…


Foto - LETAFoto - LETA

Pirms kāda laika bija populārs televīzijas šovs “Dejo ar zvaigzni”. Tagad, ja kāda dāma vēlas tapt ievēlēta un ieņemt augstāku amatu, viņa “dejo ar zvaigzni”.

 

Tā tas bija ar esošo Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu un nupat atkārtojās ar “Vienotības” ieteikto Rīgas domes priekšsēdētājas amata kandidāti Sarmīti Ēlerti. Vien zvaigzne nemainīgi ir valsts premjers Valdis Dombrovskis. Bet Sarmītes kundzei lemts grūtāks mūžs. Gribi vai ne, būs jāsadarbojas ar Nacionālās apvienības kandidāti Baibu Broku.

Bet nav ne valsts, ne galvaspilsētas svarīgāko problēmu un to risinājuma izpratnes. Ne Saeimas priekšsēdētāja, ne viņas ieteiktā mēra kandidāte neapzinās, ka Latvijas valsts dažādu kalpotāju kopskaits ir teju septiņas reizes lielāks par modernā, demokrātiskā Rietumeiropas valstī saskaitīto kalpotāju daudzumu. Minētās dāmas nemana, ka Rīgas ielas ir pārslogotas ar individuālo transportu. Viņas neatceras, ka Vācijas Federatīvās Republikas Satversmes tiesa atrodas nelielā Dienvidvācijas pilsētiņā Karlsrūē. Es ceru, ka dāmas dzirdējušas par Šveices Konfederācijas galvaspilsētu Berni, kas ir ceturtā lielākā pilsēta valstī. Dzirdēts, protams, ir, bet nav saprasts, kas Latvijai draud, ja valsti nedecentralizēs un tā nekļūs demokrātiskāka.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+