Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
8. augusts, 2016
Drukāt

Deju horeogrāfija Rīgas svētkos maksās 15 000 eiro

Foto: LETAFoto: LETA

Deju horeogrāfijas iestudēšana un izpildījuma nodrošināšana Rīgas svētku laikā kopumā izmaksās 15 tūkstošus eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība deju horeogrāfijas iestudēšanai un nodrošināšanai izsludināja divus atsevišķus iepirkumus. Katrā no tiem pieteicās viens kandidāts, kurš pasludināts par uzvarētāju. Viens no tiem ir biedrība “Deju stunda”, savukārt otrs – biedrība “Aīda”. Katra parakstītā līguma izpildes summa ir 7,5 tūkstoši eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka aviošovam, kuru Rīgas svētku ietvaros rīkos biedrība “Daugavpils izpletņlēcēju sporta klubs”, atvēlēti 20 tūkstoši eiro, uguņošanas priekšnesums Rīgas svētku laikā izmaksās 28 tūkstošus eiro, savukārt apsardzes pakalpojumu nodrošināšanai tiks tērēti 9,3 tūkstoši eiro.

“Rīgas svētki 2016” norisināsies no 12.augusta līdz 14.augustam, un tie ir veltīti kino tēmai. Svētku tematika izvēlēta, lai atgādinātu par pirmo kinoseansu Rīgā, kas notika pirms 120 gadiem, un paraudzītos uz Rīgu kā kino cienītāju, kino veidotāju un kino rādītāju pilsētu. Rīga šogad atzīmēs 815.jubileju.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu ŠoliĢirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+