×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
6. janvāris, 2013
Drukāt

Dekmeijere Hobartā raketes iepako pēc pirmās spēles

megan-moulton-levy-and-liga-dekmeijere-120x1202

“Moorila International” WTA sērijas turnīrā Hobartā (Austrālija) jelgavniecei Līgai Dekmeijerei dubultspēļu turnīrs beidzies jau pēc pirmās spēles.

Līga Dekmeijere Hobartas dubultspēļu turnīram pieteicās kopā ar amerikānieti Meganu Multoni-Levi un šis pāris tika izsēts ar ceturto numuru. Diemžēl tālāk par pirmo kārtu neizdevās tikt – cīņa centrālajā kortā pret rumānietēm Irinu Begu un Simonu Halepu tika zaudēta divos setos ar 5:7 un 3:6.

Jaunās sezonas pirmajā nedēļā Dekmeijere un Multona-Levī WTA turnīrā Oklendā sasniedza pusfinālu. Šoreiz sniegums daudz pieticīgāks – katrai tikai pa vienam ranga punktam un 450 dolāru prēmijai.

Sezonas pirmajā “Grand Slam” turnīrā Austrālijas atklātajā čempionātā Dekmeijeres pārinieces gan būs cita – vāciete Annike Beka.

ITF sērijas turnīrā Floridā (ASV) brāļi Mārtiņš un Jānis Podžus izstājās otrajā vienspēļu turnīra kārtā. Jānis ar 3:6, 3:6 piekāpāis Kailam Edmundam (571. vieta ATP rangā) no Lielbritānijas; Mārtiņš ar 3:6, 6:4, 3:6 Hosē Ernandesam (565.) no Dominikānas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+