Ekonomika
Bizness

“Delfi Tickets” pievieno biļešu tirgotājam “Biļešu paradīze”0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto; LETA/Edijs Pālens

Ziņu portāla “Delfi” meitasuzņēmumu SIA “Delfi Tickets” pievienos biļešu tirgotājam SIA “Biļešu paradīze”, liecina ceturtdien publicētā informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Kreditori prasījumus var pieteikt mēneša laikā.

LETA jau ziņoja, ka 2019.gada jūnija sākumā “Delfi” meitasuzņēmums SIA “Delfi Ticket Service” un tai piederošā kompānija SIA “Delfi Tickets” iegādājās 100% “Biļešu paradīzes” kapitāldaļu. “Biļešu paradīzes” kapitālā “Delfi Tickets” pieder 81,68%, bet “Delfi Ticket Service” pieder 18,32%.

“Delfi” māteskompānijas Igaunijas “Ekspress Grupp” izpilddirektore Mari-Līsa Rītsalu (Mari-Liis Rüütsalu) sacīja, ka darījuma mērķis ir paplašināt “Delfi” darbību citās jomās un izmantot sinerģiju ar mediju biznesu.

“Mūsu galvenais mērķis ir palielināt digitālās pārdošanas apmēru Baltijas tirgos. Šī iegāde dod iespēju “Biļešu paradīzei” un “Delfi” rast sinerģijas to biznesā Latvijā un attīstīt grupas diversificēto digitālā biznesa portfeli. “Ekspress Grupp” apsver iespēju ilgtermiņā paplašināt biļešu pārdošanas biznesu arī citās Baltijas valstīs,” viņa sacīja.

Savukārt “Biļešu paradīzes” līdzdibinātājs Ēriks Naļivaiko informēja, ka biļešu tirdzniecība Latvijā turpināsies ar pašreizējo kompānijas zīmolu un esošo vadības komandu.

“Es un Jānis Daube kā “Biļešu paradīzes” galvenie dibinātāji turpināsim aktīvi piedalīties uzņēmuma vadīšanā,” viņš teica, piebilstot, ka integrācija ar mediju biznesu ļaus “Biļešu paradīzei” turpmāk piedāvāt vairāk iespēju gan klientiem, gan pasākumu organizētājiem.

“Biļešu paradīzei” pieder elektroniskā biļešu tirdzniecības platforma “bilesuparadize.lv” un biļešu kases, kurās pārdod biļetes uz dažādu pasākumu organizētāju izklaides pasākumiem. Uzņēmums ir viens no diviem vadošajiem biļešu tirdzniecības pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

2018.gadā “Biļešu paradīze” pārdeva biļetes uz vairāk nekā 7000 pasākumu.
Saistītie raksti

Pagājušajā gadā “Biļešu paradīzes” apgrozījums bija 1,929 miljoni eiro, kas ir par 15,9% vairāk nekā 2017.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 2,5% un bija 883 814 eiro. Taču kompānija no pagājušā gada peļņas pērn izmaksājusi ārkārtas dividendes 630 000 eiro apmērā.

“Delfi” kopš 2007.gada pieder mediju grupai “Ekspress Grupp”, kas izveidota 1989.gadā. “Delfi” meitasuzņēmums “Delfi Ticket Service” un tās meitasuzņēmums “Delfi Tickets” komercreģistrā iegrāmatoti 2019.gada 28.maijā. “Delfi Ticket Service” pamatkapitāls ir 650 000 eiro, un tās vienīgā īpašniece ir “Delfi”, savukārt “Delfi Tickets” pamatkapitāls ir 2800 eiro, bet tās vienīgā īpašniece ir “Delfi Ticket Service”.

LA.lv