×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
30. janvāris, 2017
Drukāt

Dēli princeses Diānas piemiņai pasūtinās viņas skulptūru (3)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Divdesmit gadus pēc princeses Diānas traģiskās nāves viņas dēli, prinči Viljams un Harijs, nolēmuši pasūtināt mātes statuju, kuru plānots novietot Kensingtonas parkā, raksta Artnet.com.

“Pagājusi 20 gadi kopš mūsu mātes nāves, un ir īstais brīdis viņas pozitīvo iespaidu uz Lielbritāniju un pasauli atzīmēt ar pastāvīgu statuju,” kopīgā paziņojumā vēsta abi prinči. “Mūsu māte pieskārās tik daudzām dzīvēm. Mēs ceram, ka statuja visiem, kuri apmeklē Kensingtonas pili, palīdzēs pārdomāt viņas dzīvi un mantojumu.”

Mākslinieku plānots izvēlēties īpašā komitejā, ko veido seši cilvēki, un darbs pie tās veidošanas varētu sākties visdrīzākajā laikā.

Skulptūra būs ceturtais piemiņas objekts princesei Diānai Londonā. Līdztekus tās veidošanai princeses Diānas nāves 20. gadskārtu iezīmēs virkne izstāžu, no kurām pirmā, viņas modei un stilam veltīta ekspozīcija, tiks atvērta Kensingtonas pilī februāra beigās.

Princese Diāna gāja bojā autokatastrofā Parīzē 1997. gada 31. augustā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kopš latviešu valodā “ielauzusies” angļu mēle, tā parādās arvien vairāk jaunu “brīnumu” pilni vārdi, kurus lieto vietā un nevietā! PASŪTINĀT ir viens no viņiem, bet otrs ir JUST!? Teikumos gan viens, gan otrs brīžiem izskan smieklīgi!? Bet ĪPAŠI garastāvokli uzlabo runas vai atbildes masu medijos vai intervijās ar vārdiem “ŠIS TE”” dažādos locījumos un turot muti vaļā velkot kādu patskani, piem. ā— Cik tomēr JAUKA var būt dzīve!!!

  2. NU GAN TIEM BEZIZGLITIBAS ZURNALISTIEM TA RAKSTISANA #PASUTINAS# VAI NAV PASUTIS SKULPTURU.

    • Pasūtīt var puiku uz kisoku pēc avīzes vai nejēgu komentētāju divas mājas tālāk, bet avīzi vai skulptūru var pasūtināt.

Draugiem Facebook Twitter Google+