Mobilā versija
+15.4°C
Malvīne, Malvis
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
27. janvāris, 2015
Drukāt

Delikātā tēma – bikini zonas izskats. Kas par to sakāms vīriešiem?

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Protams, tas, kā izskatās tavas intīmās zonas, noteikti nav noteicošais faktors vīrieša attieksmei pret tevi, taču pētījumā, kā rezultāti publicēti izdevumā “Journal of Sexual Medicine”, secināts, ka viedoklis vairumam vīriešu par šo tēmu ir samērā līdzīgs, vēstī “Women’ Health”.

Pētījumā piedalījās 1 110 vīriešu vecumā no 20 līdz 30 gadiem, atbildot uz jautājumiem, kas pētīja viņu attieksmi pret partneru izskatu, pašu stilu, kā arī to, kā būtu jāizskatās sievietes intīmo zonu apmatojumam ideālā variantā.

Rezultātā tika secināts, ka 95 procenti vīriešu priekšroku dod koptam un minimāli ataugušam intīmo zonu apmatojumam sievietēm, turklāt arī paši pētījuma dalībnieki atzina, ka kaunuma apmatojumu apgriež vai noskuj vismaz reizi mēnesī. Savukārt atlikušajiem pieciem procentiem aptaujas dalībnieku šis jautājums ir mazsvarīgs.

Tāpat atklāts, ka katrs piektais vīrietis no aptaujātajiem kaunuma apmatojumu likvidē pilnībā, kā arī īpašu uzmanību šim jautājumam pievērš tad, ja drīzumā gaidāma intīma tuvība.

60 procenti pētījuma dalībnieku atklāja, ka viņiem patīkamāk ir mīlēties ar sievieti, kuras kaunuma apmatojums ir likvidēts pavisam, savukārt 40 procenti aptaujāto vīriešu labāk izvēlētos sievieti, kuras bikini zona ir kopta, taču ar nelielu matiņu daudzumu.

 

vina_delfi

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+