Mobilā versija
+1.6°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
16. decembris, 2014
Drukāt

Dēls kopā ar dzīvesbiedri piekauj un aplaupa savu tēvu

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Valsts policijas (VP) darbinieki Rīgā par sava tēva piekaušanu un aplaupīšanu aizturējuši vīrieti un viņa dzīvesbiedri, liecina policijas informācija.

VP norāda, ka pirmdien Bolderājas iecirknī vērsās kāds piekauts pensionārs, kurš vēlējās ziņot par pāridarītājiem. Ieraugot cietušo vīrieti, policisti nekavējoties izsauca medicīnisko palīdzību.

Vēlāk noskaidrots, ka cietušais dzīvo kopā ar savu dēlu kādā dzīvoklī Zvīņu ielā. Sirmgalvis stāstījis, ka dēls regulāri lieto alkoholiskos dzērienus. Arī pirmdien pensionāra dēls mājās atradās alkohola reibumā, kad arī viņš kopā ar savu paziņu piekāva 76 gadus veco vīrieti un nolaupīja viņam aptuveni 120 eiro.

Noskaidrojot notikušā apstākļus, policisti devās uz pensionāra dzīvesvietu, kur aizturēja 1965. gadā dzimušu vīrieti un 1969. gadā dzimušu sievieti, kuri atradās alkohola reibumā. Identificējot abu personības, policisti konstatēja, ka gan aizturētā sieviete, gan vīrietis iepriekš tiesāti par mantiskiem noziegumiem.

Pret abiem aizturētajiem ir uzsākti kriminālprocesi par laupīšanu grupā pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu abām personām var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+