×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
2. janvāris, 2017
Drukāt

Dēls mēģina noslepkavot māti; tiesa aizturēto atbrīvo (4)

Valsts policijaValsts policija

Valsts policija (VP) aizturējusi vīrieti aizdomās par mēģinājumu noslepkavot savu 82 gadus veco māti, informēja VP.

Pagājušajā ceturtdienā, 29.decembrī, ap pulksten pusvieniem dienā VP saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka 1934.gadā dzimusi sieviete ar smagiem miesas bojājumiem nogādāta medicīnas iestādē. Saistībā ar notikušo policija uzsāka kriminālprocesu.

Tās pašas dienas laikā, veicot operatīvās darbības, tika noskaidrots, ka iespējamais vainīgais ir sievietes dēls, kuru Rīgas reģiona Ziemeļu iecirkņa likumsargi atrada un aizturēja viņa dzīves vietā. Tajā brīdī 1966.gadā dzimušais vīrietis atradās aptuveni četru promiļu alkohola reibumā.

Tika noskaidrots, ka aizturētais vīrietis ar savu māti dzīvojis kopā un jau iepriekš ir saņemta informācija, ka sievietes dēls, iespējams, ir nodarījis miesas bojājumus savai mātei. Vīrieša rīcības motīvi pašlaik nav zināmi.

Aizturētais tika nogādāts policijas iecirknī un savu vainu nodarītajā atzīst. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par citas personas tīšu slepkavības mēģinājumu. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

VP lūdza tiesu piemērot aizturētajam vīrietim drošības līdzekli apcietinājumu, taču tiesa šo lūgumu neuzskatīja par pamatotu un noraidīja. Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Video ir šeit: http://ej.uz/8sdn Atbildēt

  Vai izvarot nemēģināja?
  Ieskaties saitē, tur daži arī tā mēdz darīt sevišķi pagrimušos rajonos.

 2. Humāna tiesa! lai taču cilvēkveidīgais pabeidz savu darbu, nevajag ierobežot cilvēktiesības! Tās taču visiem darītājiem Latvijā tiek nodrošinātas, nu kam kaut kādi cietušie….

 3. Tas tomēr ir pabriesmīgi, ja 50 gadīgs vecis ar dzērāja feisu (4 promiles!) ir spējīgs tikai pacelt roku/ naturāli piekaut savu māti, kas pielīdzināma slepkavībai!
  Vecis 50 gados ir bijis par debīlu, lai spētu izveidot savu ģimeni un savu dzīvi!
  Vai tiesa palaida mīļoto dēliņu, lai paveiktu slepkavību līdz galam?
  Kāpēc rakstītāja tā kautrējās nosaukt tiesnesi, kuram tik mīksta sirds uz slepkavām?

 4. VP lūdza tiesu piemērot aizturētajam vīrietim drošības līdzekli apcietinājumu, taču tiesa šo lūgumu neuzskatīja par pamatotu un noraidīja. Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.
  ————————————————–
  Kurš večveidīgs TRULS tēviņš šoreiz bija tiesas aizgaldā, a?

Draugiem Facebook Twitter Google+