×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
12. augusts, 2015
Drukāt

Denisa Paškeviča kvartets “Rezonanse” aicina uz koncertiem Latvijas muižās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kvartets “Rezonanse” ar izcilo saksofona meistaru Denisu Paškeviču priekšgalā aicina apmeklētājus uz džeza mūzikas koncertu sēriju Latvijas muižās. Programmā skanēs Denisa oriģinālkompozīcijas, kā arī tradi¬cionālās džeza kompozīcijas modern jazz, hard bop, nu jazz mūzikas stilos, kas ievedīs klausītājus brīnumainā džeza mūzikas pasaulē.
Denisa Paškeviča kvartets “Rezonanse” ir projekts, kurā apvienojušies Latvijā pazīstami džeza mūziķi – saksofonists Deniss Paškevičs, pianists Madars Kalniņš, kontrobasists Staņislavs Judins un bundzinieks Jānis Jaunalksnis, lai kopā izpildītu džeza mūziku un priecētu klausītājus.
Koncertu norises laiki un vietas:
• 14. augustā pulksten 20.00 Mālpils muižā
• 20. septembrī pulksten 16.00 Ungurmuižā
• 26. septembrī pulksten 19.00 Skrundas muižā
• 9. oktobrī pulksten 19.00 Bīriņu pilī

Deniss Paškevičs ir saksofonists, flautists, komponists un producents mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikā, kurš šogad svin savu 40 gadu jubileju. Deniss savos mūzikas pamatos ir izglītots gan akadēmiskās mūzikas, gan mūsdienu ritmiskās mūzikas virzienos. Viņš ir kļuvis par trīs lielu kompāniju – “Marca Reeds” (Francija), “Theo Wanne” (ASV) un “P. Mauriat” (Francija) – oficiālo mākslinieku. Daudz iedvesmojies un smēlies idejas leģendārā saksofonista un komponista Džona Koltreina daiļradē.
Deniss Paškevičs ik gadu piedalās neskaitāmos džeza notikumos Latvijā un ārzemēs, ir uzstājies un ierakstījies kopā ar pasaules mēroga džeza māksliniekiem Brian Melvin, Bob Ferrel, Vincent Cutro, Chrisjan Randalu, Andrej Kandakov, Rickard Malmstin, Anders Bergrantz, Ulf Adaker, Nik Ali Brownman un citiem. Kopumā producējis vairāk kā 20 albumus un piedalījies vairāk kā 100 albumu ierakstos Latvijā un pasaulē. Jaunākie ieraksti ir šogad kopā ar dāņu ģitāristu Christian Frank, Skandināvijā izveidotu kvartetu un pasaulē vienu ievērojamākajiem džeza pianistiem – amerikāni Aaron Parks Dānijā izdotais kopprojekts, kā arī kopā ar sievu – džeza mūzikas dīvu Jolantu Gulbi – Paškeviču izdotais starptautiskais albums “Fly Love”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+