×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
20. janvāris, 2014
Drukāt

Deniss Rodmens iestājies rehabilitācijas klīnikā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Bijusī basketbola zvaigzne Deniss Rodmens pēc kārtējā Ziemeļkorejas apciemojuma iestājies rehabilitācijas klīnikā, lai ārstētos no alkoholisma, vēsta izklaides ziņu vietne WENN.

Rodmens šomēnes atkal nonāca mediju uzmanības lokā, jo devās apciemot Ziemeļkorejas diktatoru Kimu Čenunu, ar kuru nodibinājis draudzīgas attiecības.

Rodmens izpelnījās plašu nosodījumu par savas ietekmes neizmantošanu, lai palīdzētu Ziemeļkorejā ieslodzītajam ASV pilsonim Kenetam Beisam, kā arī dziesmas “Happy Birthday” dziedāšanu Kimam Čenunam publiskā pasākumā par godu viņa dzimšanas dienai.

Brauciena laikā pārciestais stress esot atstājis postošu iespaidu uz Rodmenu, un tagad viņš iestājies rehabilitācijas klīnikā, pagājušās nedēļas nogalē paziņoja bijušā basketbolista aģents Daniels Prinss.

“Lielāko šīs nedēļas daļu viņš aizvadījis rehabilitācijas klīnikā. Es ar viņu ļoti lepojos. Viņš dzēra kā nekad agrāk. Kad mēs atbraucām atpakaļ, es personīgi viņam atklāju, cik ļoti esmu norūpējies. Mēs izlēmām, ka viņam jādodas uz rehabilitācijas klīniku. Programma ilgst 20 vai 30 dienas,” norādīja Prinss.

Brauciens uz Ziemeļkoreju esot bijis “potenciāli vēsturisks un monumentāls notikums, kas pārvērtās murgā”, piebilda aģents.

“Viņš izjūt kaunu, skumjas un nožēlu par dusmām un sāpēm, ko nodarījis viņa teiktais,” uzsvēra Prinss.

Rodmens pēdējoreiz pabija rehabilitācijas klīnikā 2008.gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+