×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.9°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
21. oktobris, 2017
Drukāt

Depardjē: Imigranti ir vienīgā iespēja kultūras atjaunošanai (11)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Imigrantu ierašanās ir vienīgā iespēja kultūras atjaunošanai, jo “parastie” cilvēki zaudē spēju novērtēt kultūru, piektdien paziņoja franču aktieris Žerārs Depardjē.

“Tautai vairs nav ne kultūras, ne kultūras identitātes,” franču kino leģenda norādīja laikrakstam “Le Figaro”.

“Migranti ir vienīgā mūsu cerība, proti, nākotnē, kad šie cilvēki būs integrēti,” uzsvēra 68 gadus vecais aktieris, kurš 2013.gadā saņēma Krievijas pilsonību.

“Vakardienas mazākums ir kļuvis par šodienas vairākumu,” viņš piebilda.

Depardjē intervijā arī norādīja, ka skatās tikai tās filmas, kuras kinokritiķiem nepatīk.
Francijā kinozvaigzne tiek pretrunīgi vērtēta pēc tam, kad 2012.gadā viņš paziņoja, ka iespējamā nodokļu pieauguma dēļ atsakās no Francijas pilsonības un pārceļas uz dzīvi Beļģijā.

“Pretēji žurnālistu teiktajam, es neaizbraucu nodokļu dēļ (..) es nespēju izturēt, un tāpēc šī valsts mani garlaiko, ka es Franciju redzu tik sērīgu kā nāve,” savu kritiku pauda Depardjē.
“Francija ir skaista valsts, bet tās tauta ir zudusi. Kad esmu Francijā, es palieku mājās kopā ar savām grāmatām. Es nevēlos iet ārā un redzēt katastrofu,” sacīja aktieris.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Depirdjē savu “kultūru” spoži nodemonstrēja “Baltijas pērles” preses konferencē Rīgā – vēders noliets ar vīnu un drupačām, un rupji uzbrēcieni fimēšanas operatoriem. Laikam Putins bija viņam pastāstījis, ka Rīga ir “fašistu midzenis”.
  Vispār žēl, ka kādreiz tiešām izcils aktieris tā nodzēries…

 2. Iskatās, ka de,Pirdis raškā pie vīna dzeršanas netikuma ir pievienojis odekalona dzeršanu. Savādāk tik stulbas idejas ir grūti izmurgot.

 3. Ja Depardjē par kultūru sauc to, ka viņam pat neaizrādītu, kur nu vēl sodītu, kā tas notika, kad viņš atļāvās pačurāt ļaužu pilnā zālē, tad varbūt šim imigranti ir cerība, ka tie ievedīs īstos paradumus. Laikam viņa
  “kultūra”nebūs gājusi cauri arī Krievijā. Cerība uz imigrantiem.

  • Es dzirdēju, ka Depardjē, būdams alkohola reibumā, urinējis Parīzes-Dublinas reisa lidmašīnas salonā. tas bija 2011.gadā.

 4. Šim tak patīk mazas meitenes. Gadus N atpakaļ bija skandāls ar iesaistītu 14 gadīgu skuķēnu. Pameklējiet angļu mēlē moška kur saglabājusies infa. Neatceros kā beidzās, bet nav dūmu bez uguns…

 5. Maļeviča melnā bezizeja Atbildēt

  Malacis! Franču imigrants Depardjē glābs krievu kultūru, bet somāliešu slaisti nāks talkā franču bohēmai. Viss notiks tā, kā iecerējuši PASAULI VALDOŠIE …

 6. Vecais laikam par daudz sadzēries vodku un murgo….francijas tauta ir zudusi un turpat runā,ka migranti glābs valsti.Redz ko dara alkohols.

 7. Drīzāk “paliek mājās” ar savu pudeli. Būtu labāk sēdējis klusu – skaitītos par izcilu kinoaktieri.

 8. Ja runājam par nākotni Atbildēt

  Drīzāk gan varam sagaidīt kultūru un pat reliģiju nomaiņu! Jo nav vēl zināms,kurš kuru integrēs! Īpaši,ja salīdzinām integrētāju un integrējamo demogrāfiju!

 9. Depardjē, beidz dzert alkoholu! Atbildēt

  Kur šos imigrantus integrēs? Franču bezkulturālajā masā un gaidīs, ka tādā vidē izaugs imigranti – kultūras dizģari?

Draugiem Facebook Twitter Google+