×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
26. jūlijs, 2016
Drukāt

Deputātiem būs jauni auto: 12 spēkratiem tērēs teju 300 tūkstošus (33)

Foto - Saeimas kancelejaFoto - Saeimas kanceleja

Latvijas parlamenta autobāze izsludinājusi iepirkuma procedūru, kuras laikā plāno par 299 200 eiro iegādāties 11 jaunas vieglās automašīnas, kā arī vienu mikroautobusu, liecina informācija Saeimas mājaslapā.

Paredzēts iegādāties sešus jaunus lielās klases sedana tipa virsbūves automobiļus ar mehānisko pārnesumkārbu un trīs tādus pašus spēkratus – ar automātisko pārnesumkārbu, divus jaunus lielās klases universāla tipa virsbūves auto, kā arī vienu jaunu kravas mikroautobusu.

Kā viens no konkursa noteikumiem noteikts, ka konkursa piedāvājuma iesniedzējam jābūt gatavam atsavināt 12 identiskus, lietotus Saeimas autobāze esošus transportlīdzekļus – deviņus sedanus, divus universālā tipa automobiļus, kā arī kravas mikroautobusu. Šo transportlīdzekļu izlaiduma gadi variē no 1990. līdz 2007., un Saeimas noteiktā nosacītā cena – no 600 eiro par 1996.gada “Volvo” universiālā tipa auto ar 340 tūkstošu kilometru nobraukumu, līdz 11 500 eiro par 2007.gada “Mercedess Benz” ar 200 tūkstošu kilometru nobraukumu. Deviņi no atsavināmajiem automobiļiem ir “Volvo” markas, divi – “GAZ” un viens jau minētais “Mercedess Benz”. Vairumam atsavināmo automobiļu nobraukums ir virs 230 000 kilometriem.

Kopumā parlaments lietotajiem automobiļiem to atsavināšanas gadījumā noteicis cenu 29 900 eiro apmērā.

Nolikumā pausts, ka konkursā par jauno transportlīdzekļu piegādi uzvarēs piedāvājums ar zemāko cenu, kas atbildīs visām konkursa prasībām. Pieteikumi iesniedzami līdz 8.septembrim.

Pievienot komentāru

Komentāri (33)

 1. Kur tad šiem jābrauc tik dārgos limuzīnos ?

 2. Lai brauc ar sabiedrisko transportu, vai ar savējo, kā visi normāli cilvēki….tā teikt tuvāk pie tautas…!!!!!!

 3. Un vēl algas, algas pacelt! Strādā taču kalpi vareni! Kas var tas mūk projām, kas nevar tas sprāgst nost.

 4. Septembrī vienu mēnesi pie Saeimas pakursim ugunskurus. Aicināti visi valstī neapmierinātie ar DEPUTĀTU DARBU. Atgādināsim, ka bez viņiem Latvijā ir arī citi cilvēki, kuriem nepieciešams darbs un normāli iztikas līdekļi.

 5. Varēja jau 12 spēkratus, katru 20 000 EUR vērtībā, pāri paliktu vēl 60 000 EUR, bet redz’ nē, pārāk prasti.

 6. Lai jau uzdzīvo tā kārtīgi….

 7. Kad tas murgs reiz beigsies?

 8. Es nesaprotu cik var?! Galīgi nosplauries par cilvēkiem valstī, bet galvenais, lai pašiem būtu luksus dzīve! Izejiet, beidzot ielas no saviem krutajiem mājokļiem, apstaigajiet parastos cilvēkus, redzēsiet kā daļa dzīvo, bet jums vajag jaunas mašīnas, fuj vienkārši!?

 9. Nice deputāti nice

 10. Skaisti. Bērni novados uz skolu 40 un vairāk km var kratīties super puper busos 2reiz dienā un tā visu mācību gadu, ziemā salt, pavasarī rīt putekļus. Zinu, ka dažs labs deputāts vispār nestādās priekšā ar kādiem busiem bērni tiek pārvadāti un kādi attālumi jāveic lidz skolai.

 11. nu tur jau atkal kartejo reizi,ir lieka budzeta nauda,butu par beniem,invalidiem un veselibu ,ka ari par niecigo minimalo algu padomajusi,nevis izkrapt nabagu latviesu tautai naudu?

 12. ….nezin uz kurieni deputāti rullē – es savā novadā ,kopš tāda struktūrbrīnuma izveidošanas , nevienu neesmu ne redzējis ,ne dzirdējis ….

 13. E S arī gribu būt deputāts dikti gribu , gribu mašīnu , gribu mēnesī 3000 eiro , gribu dzīvokli Rīgā , gribu , gribu …..

 14. tur nauda atrodas

 15. valsts grimst nabadziba bet vini doma tikai pa sevim naj viniem tik dargas automasinas vajg

 16. Aizmirsts – pāris gruzoviku vajag, ar ko skapjus ar skeletiem transportēt !!!

 17. Kā tas viss jau sāk apnikt.

 18. NU man liekas ka automašinas vajag lai pārvadātu arzemju viesus!!!Bet viņiem pašiem ir jānopērk automašinas par savu algu!!!!Saprastu vēl ja āktu tautai pretīm,būtu ko labu izdarījusi,samazinajusi nodokļus,bet ne viniem vajag –tad ziniet mērgļi mums arī vajag!!!!!Auto bez nodokļiem,degvielu bez akcijas nodokļa,pvn samazinat uz 18%,utt,kur ir??Es skali neteiksu bet jus visu …….:)

 19. MAITAS! Ko vini ir darijusi TAUTAS laba?

 20. Kurā pasaules parlamentā vēl ir autobāze?

 21. Varbūt varat vēl braukt ar tām pašām mašīnām, bet to naudu varat ziedot kāda slima bērna ārstēšanā.Mēs taču nabadzīgākā valsts daļa saziedojam, varbūt arī Jūs tā varētu un pie tam šoreiz ne no sava maciņa.

 22. MAITAS!!! Ko vini ir darijusi TAUTAS laba?

 23. Vai tiešām vēl nav gana pierijušies… cik ilgi vēl pārbaudīs tautas izturību???~!!!!!!

 24. Lai jau salašņām tiek , viņiem pakaļas atsēdētas , vajag taču mīkstākus sēdekļus .

 25. nabadzjni valstij naudas nau bet vini ka mazi berni [MUMS VAJAG] NEMAZ NAU PIEAUGUSI mates pupinu nevajag

 26. busu vajag,vieglak skapjus parvadat.

 27. Lai tak pērk pa savu algu, nevis valsts kasi mērgļi izmanto tik!
  Lai atdot cilvekiem to naudu ko taisas teret masinas!

 28. Kaut viņi reiz aizrītos

 29. Kaut viņi reiz aizrītos

 30. Deputātiem vajag visu, bet bērniem jāziedo tautai jo valstij nav naudas.

 31. Katram deputatam savai pakalai atbilstosu sedamvietu.Ar so vietu vins DOMA UN PIENEM LIKUMUS.

 32. Arvien vairāk saprotu PREZIDENTU Kārli Ulmani kāpēc viņš PADZINA saeimu … jot tā bija LIEKA tautas naudas ŠKŖDĒTĀJA un intrigu perēklis …

  • Jā , ar laiku nāk apskaidrība par …. sasmakušām zivīm un kāpēc Kārlis izsvieda no nama. Nākošajā dienā sākās valsts uzplaukums.

Draugiem Facebook Twitter Google+