×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. decembris, 2014
Drukāt

Deputāts Kaimiņš iesaistījies konfliktā Vecrīgā (25)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas deputāts Arturs Kaimiņš (LRA) piektdienas, 12.decembra, vakarā iesaistījies konfliktā kādā Vecrīgas klubā un notikuma vietā ieradusies arī Rīgas Pašvaldības policija, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Incidents noticis ”Latvijas 1.rokkafejnīcā”. Pēc neoficiālas informācijas, Kaimiņam bijis kašķis ar kluba apsargiem un viņu īslaicīgi aizturējuši pašvaldības policijas darbinieki, taču pēc deputāta apliecības uzrādīšanas Kaimiņam ļauts doties prom.

Saeimas deputāts Arturs Kaimiņš (LRA) apgalvo, ka vakar vakarā viņam uzbrucis “Latvijas 1.rokkafejnīcas” apsargs, tāpēc parlamentārietis apsver iespēju vērsties tiesā pret šo personu vai arī pret klubu.

Aģentūrai LETA Kaimiņš skaidroja, ka vakar vakarā bija iegājis rokkafejnīcā satikt savu draudzeni. Politiķis pie bāra letes pasūtījis ēdienu, kad pie viņa pienākuši klāt cilvēki, kuri pauduši pozitīvu viedokli par deputāta darbu Saeimā. Kaimiņš fotografējies ar šiem cilvēkiem, kad kluba apsargs no aizmugures vai sāniem pēkšņi uzbrucis viņam. Politiķis esot nogrūsts zemē ar seju pret grīdu un viņam pārsists deguns.

Pēc Kaimiņa stāstītā, apsargs esot centies uzbrukt arī pēc tam, kad bija ieradusies policija. Kaimiņš policijai uzrakstījis iesniegumu par diviem apsargiem. Parlamentārietis aģentūrai LETA norādīja, ka ir jābūt pieejamam videoierakstam par notikušo incidentu. Politiķis arī pauda gatavību vērsties tiesā saistībā ar notikušo. Jautāts, vai tiesā vērsīsies pret konkrēto apsargu vai pret “Latvijas 1.rokkafejnīcu”, deputāts atbildēja, ka šajā jautājumā konsultēsies ar juristu.

Kaimiņš uzsvēra, ka ir aizskarts viņa gods un cieņa, un šis gadījums liecina, ka konkrētais klubs esot “bīstams apmeklētājiem”.

“Latvijas 1.rokkafejnīcas” koncertu menedžere Edīte Barinska aģentūrai LETA pagaidām nevarēja komentēt notikušo, jo teicās neko par to nezinām. Barinska pastāstīja, ka apsardzes pakalpojumus rokkafejnīcai nodrošina cits uzņēmums, taču viņa pagaidām nevarēja precizēt firmas nosaukumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (25)

 1. Pajautājiens:Kāpēc “‘balsotāji-vēlētāji”‘PAR”‘ Kaimiņu nepieprasa savas balsis ATPAhAĻ vienk”arši uzrakstot iesniegumu Centrālai Vēlēšanu Komisijai?

 2. Kaimīņ. ja esi deputāts, tad tomēr maini savu uzvedību, deputāts nedrīkst būt āksts.

 3. Īsā versija – deputāts Kaimiņš Vecrīgā piedzēries.

 4. pārdzēries deputāts. ak, kas gan tur īpašs. bet deputātiņš tagad sāks gānīt rokkafejnīcu, laikam jau kāds viņam ar varu lēja iekšā alkoholu?

 5. Tā īsti nesapratu, vai ekspertīzi arī izdarīja? Jeb saimniekiem pilnīgi pietika vien ar to, ka kāda glāzīte ir iepurināta. Ar savu darbošanos politikā Kaimiņa kungs alerģiju radījis pārlieku daudziem pie siles sēdētājiem. Arī šodienas seiminiekiem komforts bojājas Kaimiņa klātbūtnē. Ja Kaimiņš sevi precīzi neuzmanīs, droši trāpīs ne vienu vien šādu samazgu spaini sev uz galvas.

 6. Jauns vīrietis krogā piedzērās piektdienas vakarā un runāja par politiku.Runāt par politiku nevajadzēja.

 7. Grib aizvākt Kaimiņu!Diez vai stāvēsim malā!

 8. … JOKUS PIE MALAS:

  … SIS NOTIKUMS ir TIESAM valsts DROSIBAS limeni, vienalga NO KADA LIKUMA VAI VIEDOKLA izejpunkta to izverte … jo runa iet par APZINATU UN VAIRAKU PERSONU IESAISTITU uzbrukumu Saeimas Deputatam, par vina politisko nostaju un balsojumu!

  … Tas ari ATKLAS VIENOTIBAS SOLITO ATTIECIBU PAR LIKUMIGAS VALSTS IZVEIDOSANU …

  … Tas atsauksies uz IeM, Kozlovski, DP, ka ari Generalprokuraturas attieksmi pret 5. kolonnas lidzskrejeju vel neierobezoto darbibu, Satversmes un Valsts butibas uzmesanas virziena … !

  • sen jau internetā ir liecibās ka vienigais kašķigais agresivais un apdzēries bija artuss. ja DP kas jāizmeklē tad kā reiz viņa mēģinājums savu krogus ālešanās kautiņu pārvērst par uz tautibu balstitu ” konfliktu” sen jau zināms ka apsargi ar viņu komuniceja latviski neviss krieviski… nevajag tiražet melus

  • Jā, jā, kādi joki – Kaimiņam ieroci izsniegt un miesassargus!

 9. No cita precīzāka raksta – latvietim Kaimiņam uzbruka 2 krieveļu apsargi, kuri Kaimiņu sita par to, ka viņš iestājās pret pareizticīgo ziemassvētkiem kā oficiālu svētku dienu Latvijā.

  • izlasit aculiecinieku stāstito, noskatities publicētos video un tad sākt melot sava elka aizstavibā. kaimiš nav vienigais kas film’t prot un viņa varoņdarbi, ālešanās, ari dzeruma kondicija lieliski redzama publicētajos video. ko cenšaties ar melu palidzibu, klaju apmelošanu un nacionālā naida kurināšanu melnu pataisit par baltu?

   • Patiesības paušana nav nacionālā naida kurināšana – Kaimiņš teica, ka viņam uzbruka 2 krievit un tāpēc, ka balsoja Saeimā ne tā kā grib krievi. Vai sagaidāms, ka NA deputātiem arī uzbruks krievi, jo NA deputāti ir par mācībām valsts valodā?
    Drīzi nedrīkstēs arī teikt, ka krievi 1940.-1941. un no 1945.-1991.gadam okupēja Latviju? Nedrīkstēs teikt, ka krievu teroristi plosās pa Ukrainu?

    • patiesiba varetu nemelot Atbildēt

     tvnetā ir video, delfos ir video, ir liecinieku liecibas, un viss nez kāpec ir klaji pretrunā artusa izplatitajai ” versijai”

 10. Tik ļoti bail no Kaimiņa?

 11. Vajadzētu kādreiz šim deputātam atbraukt uz Rugājiem. Re ko viena komentētāja iepriekš rakstīja:
  Vismaz Rugāju novada pašvaldībai līdzekļu netrūkst! prieks, ka dzīvoju tik bagātā novadā! Visiem darbiniekiem algas nodrišina (var apskatīties pašvaldības mājaslapā). Cits darbinieks pat spēj apvienot vairākus darbus, piem., kāda matemātikas skolotāja strādā abās novada skolās, pilda bibliotekāres pienākumus skolā, bāriņtiesas locekļa pienākumus novadā, vada vanadzēnus, mammas dabas un ekoskolas projektus. Tas nekas, ka skolas direktora un deputāta sieva, tas nekas, ka nav laika un vēlēšanās bērniem kaut ko iemācīt matemātikā, galvenais, ka pie skolas plīvo zaļais karogs, par ko tā priecājas domes priekšsēdētāja.
  Vēl mums novadā (vienā pagastā) darbojas 2 feldšerpunkti, kur strādā 2 pensionāres Tas nekas, ka viena no viņām neprot iešpricēt vēnā, ka cilvēki pie viņas neiet, bet brauc pie tuvējiem ārstiem, kur darbojas jaukas ārstu palīdzes. Galvenais, ka ir nauda, ko maksāt feldšerēm algā, uzturēt šos punktus – malka, elektrība u.c.
  Vēl mums divos pagastos ir 4 bibliotēkas. tas nekas, ka lasītāju palicis pavisam maz, ka tik ir nauda bibliotekāru algām un iestāžu uzturēšanai.
  Vēl mums uz 2 pagastiem ir 3 kultūras darba organizatori. tas nekas, ka kādu mēnesi nav neviena pasākuma, ka cilvēki nenāk uz saieta namu, galvenais, ka ir nauda algām.
  Vēl mums pagasta ēkai, kur strādā 4 cilvēki, ir savs kurinātājs, apkopējs, sētnieks un dārznieks. Tas nekas, ka viņiem gandrīz nav ko darīt, toties ir algas, ko maksāt.
  Vēl mums pēc novadu izveides pašvaldības ēkā iekārtoti jauni kabineti, piebāzti ar jauniem nezinošiem darbiniekiem. Un galvenais, ka ir algas, nevis saprašana par jomu, kurā strādā.
  Kas vēl ir? Oi, daudz, piem., melīga domes priekšniece, ar Malnavas koledžas izglītību un vīru, kurš viņu pameta. Ka tik nauda, pietiek i pašiem, i radiem un draugiem. Par tautu gan nedomājam – gan jau atcerēsimies pirms vēlēšanām Tad stāstīs, ka tik daudz priekš tautas izdarīja – saglabāja visas iestādes. A kam mums tās iestādes, kur barojas daži parazīti, ja nav perspektīvas, nākotnes šajos laukos?

  • Tai Rugaju novadniecei Atbildēt

   Jasalaiz to Kaiminu kopa ar to Lapsu! Tad nu gan mums butu isti uzjautrinos “reality” shovs!! Labaka izklaide neka pats “Ugunsgreks”!

   • rugāju iedzīvotāja Atbildēt

    Tam, kuram nepatika mans komentārs par bardaku Rugāju novadā:
    … aizmirsi piebilst, ka esi viens no domes liekēžiem???
    Es savukārt šobrīd pelnu maizi ārzemēs, jo man liekēžu banda neko iztikai nevarēja piedāvāt, jo pietiek tikai pašiem, par tautu nedomā. kaut kad Latvijā atgriezīšos, bet tai rugāju novadā gan nepalikšu, ceru ka tad jau būs apvienots ar kādu citu, kaut vai Balvu novadu, vismaz būs mazāks bardaks.

  • Salīdzinot Rugājus ar Varakļāniem,rugājieši ir ļoti ,ļoti pieticīgi.Paskaties pati,alga Varakļānu priekšsēdētājam 1169.20€,Rugāju tikai698.35€! Attiecīgi arī pārējiem. Tā ka Varakļānu novadā 2 reiz lielāki liekēži.

  • Kaut ko tik pretīgu par savu novadu sen nav gadījies lasīt.Laikam rakstītājam darbs nav atradies vai kurpe spiež.kauns, kauns un vēlreiz kauns!!!

  • Nabaga priekšsēdētājs – tikai 700 eiro???Kur jūsu novads tik zemu vērtē vadību?

 12. Žurnaļugas jau necieš konkurentus, Kaimiņš apgrūtina tendenciozo pasūtijumu izpildi. Tāpēc viņu tā cītīgi izseko. Puisim vairāk jāsavācas. Bet Kaimiņs ir labais, cenšas parādīt , kas atrodas zem sasukātajām frizurām Saeimā.

  • tipiski tūdaliņiem Atbildēt

   tie skaudigie žurnalisti tagad ar varu viņu piedzirdija, lika līst kauties? vai tomer pats? pat melot uz pohām nav spējisgs, stāsta pasaciņu par apsargu kas viņam ne no šā ne no tā uzbrucis kamer viš pasutijis paēst…. butu kaut jel ko ticamu izdomājis, bet pat skaidrā prātā jau galva nestrādā, kur nu vel otrā dienā pēc dzeršanas

 13. kopš ievelešanas brīža šis jau ir trešis konflikts ar likumu, un atkal protams paliks nesodits, būs apmelots, oponentu psutita provokācija…. tik ātri nevienam vel liekas vara nav galvā sakāpusi

Draugiem Facebook Twitter Google+