Latvijā
Kriminālziņas

Deputāts Kiršteins šorīt pie Baltezera iekļuvis avārijā0


Aleksandrs Kiršteins
Aleksandrs Kiršteins
Foto – Dainis Bušmanis

Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins (VL-TB/LNNK) šorīt pie Baltezera ar automašīnu iekļuvis avārijā.

Deputāts aģentūrai LETA sacīja, ka pats nopietnas traumas nav guvis un viņam ir daži sasitumi, savukārt automašīna negadījumā ir cietusi.

Avārija notikusi pie Baltezera, kur Tallinas šosejai pievienojas ceļš no Alderiem. Rīta stundās, kad pa Tallinas šoseju ir intensīva satiksmes kustība uz Rīgu, no minētā ceļa nākas ilgstoši gaidīt kreisā pagrieziena iespējas galvaspilsētas virzienā, tāpēc autovadītāji mēdz pārkāpt satiksmes noteikumus un veikt kreisā pagrieziena manevru, līdz galam nepārliecinoties par tā drošību.

Pēc deputāta vārdiem, viņa gadījumā avārija notikusi, kad pie Tallinas šosejas motocikls esot apdzinis kādu automašīnu un ietriecies Kiršteina vadītā auto priekšējā pārsegumā.

Valsts policijā (VP) aģentūrai LETA apliecināja, ka šodien plkst.8 saņemts izsaukums uz A1 šoseju, kur noticis ceļu satiksmes negadījums starp motociklu un vieglo automašīnu “Škoda”.

Saistītie raksti
VP pārstāve Simona Grāvīte norādīja, ka negadījumā ir viens cietušais – motocikla vadītājs. Savukārt satiksme neesot traucēta.

Politiķis piebilda, ka pagaidām nevarot sniegt plašākus komentārus, jo saistībā ar avāriju vēl jārisina virkne jautājumu.

LA.lv