×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Deputāts: vai kompānijas izmanto viesabonēšanas atcelšanu tarifu celšanai? (1)

Foto - Ivars BušmanisFoto - Ivars Bušmanis

Ņemot vērā pašlaik panākto, īpaši ar kraso vairumtirdzniecības cenu ierobežošanu, ko mobilo sakaru operatori drīkst prasīt viens otram par ārzemēs reģistrēta lietotāja apkalpošanu, nav nekāds ārējs iemesls, kāpēc Latvijas mobilo sakaru operatoriem būtu jāceļ tarifi, un izskatās, ka Eiropas Savienības (ES) likumu izmaiņas tiek izmantotas par ieganstu tarifu celšanai, aģentūrai LETA sacīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Krišjānis Kariņš (V).

“Latvijā pastāv konkurence – ja klientam nepatīk operatora cenu politikas maiņa, viņš var iet pie cita. Ja ir aizdomas, ka notiek karteļveida darbība, ka visi operatori sadarbojas, lai mainītu cenas patērētājam par sliktu, tas ir regulatora jautājums, tomēr no Eiropas likumu viedokļa raugoties tas, kas tagad ir panākts, īpaši ar vairumtirdzniecības cenu krasu ierobežošanu, ko operatori drīkst viens otram prasīt sniedzot ārzemēs reģistrētam lietotājam pakalpojumus, nav nekāds ārējs iemesls, kāpēc tarifi būtu jāceļ,” sacīja Kariņš.

Kariņš arī norādīja, ka no tā, ko zina par dažiem tarifiem, tad tie nāk ar paplašinātām iespējām, un sanāk koks ar diviem galiem. “Kaut kas kļūst dārgāks, bet vienlaikus tiek piedāvātas plašākas iespējas. Jautājums ir, kādas ir izvēles iespējas, ja negribi visus tos plašos pakalpojums. Bet Eiropas likumu izmaiņas, viesabonēšanas atcelšana nebūtu iemesls, kāpēc šis viss notiek, tas labākajā gadījumā ir iegansts, bet, ja visi operatori dara ko līdzīgu, tas jau ir jautājums regulatoram,” piebilda Kariņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+