×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
25. septembris, 2013
Drukāt

Deputāts Reskājs izstājies no SC frakcijas un partijas “Saskaņa”

Foto: LETAFoto: LETA

Saeimas deputāts Vladimirs Reskājs piedalās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē, kurā diskutē par turpmāko valsts atbalstu nacionālajai rakstniecībai un grāmatniecībai.

Saeimas deputāts Vladimirs Reskājs ir pieņēmis lēmumu izstāties no apvienības “Saskaņas Centrs” Saeimas frakcijas un sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa”.

Par savu lēmumu viņš ir informējis frakciju, paziņojumā norāda Reskājs.

“Lēmumu pieņemt nebija viegli. Tomēr pēc konsultācijām ar saviem vēlētājiem, kuriem šobrīd vairāk kā jebkad ir nepieciešamība sajust politiķu darba rezultātus un Latvijas attīstības perspektīvas, saprotu, ka šīs intereses vislabāk varēšu pārstāvēt ārpus apvienības “Saskaņas Centrs”,” pauž politiķis.

Turpināšu strādāt pie tā, lai partiju darbs tiktu pārorientēts uz valsts mērķtiecīgu attīstību. Politiķu dienas kartībā dominētu ekonomikas un reģionālās attīstības jautājumi, savukārt valsts pārvalde kļūtu efektīva un uz rezultātu tendēta. Ejot uz priekšu, politikai jākļūst racionālai, bet politiķiem jāspēj izvirzīt un sasniegt mūsu nāciju vienojošus mērķus, norāda deputāts.

“Esmu gatavs turpināt savu darbu politikā, tādēļ nestāvēšu malā, bet meklēšu domubiedrus. Vēlos panākt, lai iedzīvotāji lepojas ar Latviju, bet pārējā pasaule uzskata mūsu valsti par piemēru iedzīvotāju labklājības un ekonomikas attīstības jomā. Tam ir nepieciešamas pārmaiņas politiskajā kultūrā – mums vairāk jāsadarbojas un jāsadzird vienam otrs, lai Latvija attīstītos pozitīvā virzienā,” akcentē Reskājs.

“Neskatoties uz to, ka esmu izstājies no partijas, vēlos pateikties saviem kolēģiem frakcijā un novēlēt viņiem veiksmi atsevišķās iesāktajās iniciatīvās,” pauž deputāts.

Vēl pirms nedēļas Reskājs bija viesu vidū ekspremjera Einara Repšes vadītās biedrības “Latvijas attīstībai” forumā. Repše ir atzinis, ka daļa biedrības biedru grasās dibināt partiju un kandidēt nākamajās vēlēšanās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+